РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25.10.2017 № 288 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

25.10.2017                                                                                                                               № 288

Про затвердження районного плану

заходів на 2018 рік щодо реалізації

Національної стратегії з оздоровчої

рухової активності в Україні на період

до 2025 року «Рухова активність –

здоровий спосіб життя - здорова нація»

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.09.2017 № 377 «Про затвердження обласного плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності  в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя -здорова нація» та  з метою створення належних умов для ведення здорового способу життя:

1.Затвердити районний план заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя - здорова нація» (далі – План заходів), що додається.

2.Відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації (Ариштович О.Д.), рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад  забезпечити виконання Плану заходів у межах своїх повноважень.

3.Виконавцям районного Плану заходів інформувати райдержадміністрацію про хід його виконання до 05 січня 2019 року  для узагальнення та інформування управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 10 січня 2019 року.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                                 О.О. Ненюк

Розпорядження голови

25.10.2017       № 288