РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 24.10.2017 № 287 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.10.2017                                                                                                      № 287

Про створення комісії по проведенню

випробувань комплексної системи

захисту інформації автоматизованої

інформаційно-телекомунікаційної

системи “Державний реєстр виборців”

Відповідно  статті  6,  пунктів 1, 22 статті 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пункту 9 частини першої, частини десятої статті 3, частини першої статті 11 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, згідно з експертним висновком до Атестата відповідності комплексної системи  захисту інформації  автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” (далі — КСЗІ АІТС Реєстру), виданого Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та зареєстрованого 25 вересня 2017 року за №15638, на виконання листа голови обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2017 року №4058/47/2-17 та з метою отримання доступу до використання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”:

1. Створити комісію для проведення експертних випробувань КСЗІ АІТС Реєстру відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації та затвердити її згідно з додатком.

2. Комісії при проведенні експертних випробувань керуватися типовою програмою та методикою проведення випробувань /рівень органу ведення Реєстру/ (додаток 1 до експертного висновку КСЗІ АІТС Реєстру), затвердженими Державним підприємством «Українські спеціальні системи».

3. Випробування провести до 27 жовтня 2017 року. За результатами проведення експертних випробувань скласти протокол у двох примірниках, один з яких надіслати до 31 жовтня до Житомирської обласної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації   Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                                       О.О.Ненюк

до розпорядження голови

24.10.2017 № 287