РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.10.2017 № 285 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.10.2017                                                                                                        № 285

Про надання матеріальної

допомоги

Відповідно до ст.ст. 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення 12 сесії 7 скликання Брусилівської районної ради від 26.01.2017  № 237 «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції, у 2017 році», та «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції» розглянувши заяви громадян, враховуючи пропозиції комісії з питань матеріальної допомоги (протокол від 13.10.2017 №6):

1.Надати грошову допомогу за рахунок коштів  районного бюджету:

Прізвище, ім’я та по батькові,

місце проживання

Ідентифікаційний код

Виділені кошти

(грн.)

1.

Віляху Вадиму Миколайовичу         с. Лазарівка

2.

Карачуну Михайлу Анатолійовичу с. Привороття

3.

Сміхновій Світлані Вікторівні      с. Яструбенька

500,0

2.Відділу фінансів райдержадміністрації (Горкуші Л.В.) виділити    управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  (Майструк А.Г.) кошти в сумі 1500,0 грн. для надання грошової допомоги вищезазначеним громадянам.

Перший заступник голови

райдержадміністрації          /підпис існує/                                                 О.О.Ненюк