РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 17.10.2017 № 279 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17.10.2017                                                                                                   № 279

Про дострокове розірвання

договору оренди земельної ділянки

Відповідно до ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 141 Земельного кодексу України,  ст.ст. 31, 32, 34 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних  часток (паїв)» та розглянувши клопотання ТОВ «Аграрні системні технології» в особі директора Неміровченка Н. А.:

1.  Достроково, за взаємною згодою сторін, розірвати договір оренди земельної ділянки (невитребуваного паю)  сільськогосподарського призначення, укладений між ТОВ «Аграрні системні технології» та Брусилівською районною державною адміністрацією від 15 травня  2015 року за №16, зареєстрований у Соловіївській сільській раді Брусилівського району Житомирської області 26 травня 2015 року за №47 на земельну ділянку (пай) загальною площею 4,6163 га (кадастровий номер – 1820985600:03:000:7324) сільськогосподарського призначення, що розташована на території Брусилівської селищної ради (правонаступник Соловіївської сільської ради) Брусилівського району Житомирської області.

2.  ТОВ «Аграрні  системні  технології»  в  особі  директора  Неміровченка Н.А. в місячний  термін укласти  з райдержадміністрацією угоду про дострокове  розірвання договору оренди земельної ділянки (паю),  зареєструвати  її  відповідно до чинного  законодавства  України  та  повернути  земельну  ділянку (пай)  Брусилівській   районній  державній  адміністрації  за  актом  приймання  – передачі.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації     /підпис існує/                                                    О.О. Ненюк