РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 10.10.2017 № 259 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

голови районної державної адміністрації

10.10.2017                                                                                                  № 259

Про початок опалювального

сезону 2017-2018 років

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, затверджених постановою  Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001  № 63, Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 01.08.2013 № 678 «Щодо забезпечення оптимального повітряно-температурного режиму в дитячих, підліткових та загальноосвітніх закладах»,  ДБН.В 2.5-67-2013 «Температурний режим для учбових закладів, виробничих приміщень», у зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов та стрімким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря упродовж останніх трьох діб до +8 о С:

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати Брусилівському селищному, Ставищенському сільському головам, керівникам підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності:

1) Згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, розпочати опалювальний сезон з 10 жовтня 2017 року.

2)  Видати відповідні накази, розпорядження про початок опалювального сезону 2017-2018 років, виходячи з кліматичних умов.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації               /підпис існує/                                     О.О. Ненюк