Зараз на сайті:

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.05.2017                                                                                                    № 120

Про затвердження графіку

виїзних прийомів громадян

посадовими особами

на червень 2017 року

Керуючись Конституцією України та Законом України «Про звернення громадян»,  на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та з метою забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян :

1.Затвердити графік виїзних прийомів громадян посадовими особами райдержадміністрації на червень 2017 року в населених пунктах району (додається).

2.Відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації (Мамчур Л.В.) забезпечити організацію проведення виїзних прийомів громадян посадовими особами  райдержадміністрації за затвердженим графіком та забезпечити оприлюднення графіку виїзних прийомів громадян в районній газеті «Відродження» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Перший заступник голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                                             О.О.Ненюк

Розпорядження голови

12.06.2017