Зараз на сайті:

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.05.2017                                                                             № 119

Про організацію особистого

прийому громадян посадовими

особами райдержадміністрації

Керуючись Конституцією України та Законом України «Про звернення громадян»,  на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», у зв’язку з кадровими змінами в апараті райдержадміністрації та з метою забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян :

1. Затвердити  графік особистого прийому громадян  посадовими особами райдержадміністрації (додається).

2.Відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації (Мамчур Л.В.) забезпечити організацію проведення особистого  прийому громадян посадовими особами райдержадміністрації за затвердженим графіком та забезпечити оприлюднення  графіку особистого прийому громадян  в районній газеті «Відродження» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 13.03.2017 № 57.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                 /підпис існує/                             О.О.Ненюк

Розпорядження голови

24.05.2017     №  119

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими

особами райдержадміністрації

Перший заступник голови райдержадміністрації

Ненюк • перший та третій четвер щомісяця

Олександр Олександрович з 9.00 до 13.00 години – в райдержадміністрації;

• другий та четвертий  четвер щомісяця -
виїзні прийоми громадян

Керівник апарату райдержадміністрації

Павлюк • перший  та третій понеділок щомісяця з

Любов Василівна 9.00 до 13 години – в райдержадміністрації;

• другий та четвертий понеділок щомісяця –

виїзні прийоми громадян

Керівник апарату

райдержадміністрації  /підпис існує/                                             Л.В.Павлюк