Зараз на сайті:

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.05.2017                                                                                                                                    № 118

Про призначення адміністратора безпеки

та операторів інформаційно- телекомунікаційної

системи відділу ведення Державного реєстру

виборців апарату районної держадміністрації

Відповідно до пункту 22 статті 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пункту 9 частини першої, частини десятої статті 3, частини першої статті 11, частини сьомої статті 14 Закону України від 21 вересня 2010 року № 2536-VI “Про Державний реєстр виборців”, із змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 10 грудня 2015 року № 888-УІІІ, пункту 3.3. Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”, затвердженного постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року №39, у редакції постанови Центральної виборчої комісії від 27 жовтня 2010 року №446, з метою забезпечення якісного функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно- телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації:

1. Визначити адміністратором безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації Тюрменка Анатолія Миколайовича - начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації.

У випадку тривалої відсутності адміністратора безпеки відділу (відпустка, відрядження, хвороба тощо) його обов’язки виконує головний спеціаліст відділу - Макаренко Лілія Василівна.

2. Особами, які виконують функції операторів інформаційно-телекомуні­каційної системи “Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації визначити:

1) Тюрменка Анатолія Миколайовича — начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації,

2)  Макаренко Лілію Василівну — головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації,

3)     Микитенко Наталію Миколаївну — головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

3. Функції адміністратора безпеки та операторів інформаційно- телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації названим особам виконувати відповідно до вимог Інструкцій адміністратора безпеки та оператора інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.

4.  Визнати таким, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації: від 09 червня 2009 року №176 ’’Про адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації”, від 17 серпня 2010 року №265 ”Про призначення оператора автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»”, від 23 листопада 2010 року №388 ”Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.07.09 № 224”, від 23 січня 2013 року №20 ”Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.07.09 № 224”, від 17 серпня 2010 року №265 ”Про призначення оператора автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»”, від 06 липня 2016 року №37-6 ’’Про визначення адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації         /підпис існує/                                              О.О.Ненюк

Останнє оновлення на Середа, 14 червня 2017, 10:29