РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 24.05.2017 № 117 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.05.2017                                                                                                                         № 117

Про підготовку та проведення

спільного штабного тренування

14-15 червня 2017 року

Відповідно до стт. 6, 27, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 91 Кодексу цивільного захисту України,  на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.12.2016 № 422 «Про основні завдання цивільного захисту області на 2017 рік», з метою підвищення рівня готовності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, а також при організації та проведенні аварійно-рятувальних робіт, порядку дій при ліквідації наслідків локальних аварій на об’єктах життєзабезпечення:

1. Провести спільне штабне тренування в період з 14 по 15 червня 2017 року за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту області при переведенні цивільного захисту з режиму функціонування у мирний час в режим функціонування в умовах особливого періоду».

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства   та цивільного  захисту  населення    райдержадміністрації (Коструба М.В.), начальникам спеціалізованих служб  цивільного захисту (ЦЗ) району:

1) Видати відповідні розпорядчі документи, щодо підготовки та проведення  спільного штабного тренування.

2) Привести в готовність до дій за призначенням системи управління, оповіщення і зв’язку району.

3) Доукомплектувати органи управління та сили ЦЗ.

4) Відкоригувати (уточнити) відповідні плани дій (взаємодій), підготувати до роботи робочі місця учасників тренування.

5) Поновити списки керівного складу цивільного захисту району.

6) Відпрацювати варіанти оповіщення керівного складу  ЦЗ, доведення відповідних сигналів ЦЗ  і інформації до населення з використанням усіх наявних засобів.

7) Вжити заходів щодо недопущення випадків травматизму та нанесення збитків на об’єктах економіки в ході навчання.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства   та   цивільного  захисту  населення  райдержадміністрації (Коструба М.В.) за підсумками тренування до 01.07.2017 року скласти звіт відповідно до організаційних вказівок щодо проведення спільного штабного тренування  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок та надати його в управління цивільного захисту населення облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням  даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації  /підпис існує/                                                      О.О. Ненюк

Останнє оновлення на Середа, 14 червня 2017, 10:20