Зараз на сайті:

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13.05.2017                                                                                                                                     № 107

Про затвердження нового складу комісії

з питань призначення (відновлення) соціальних

виплат внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365 "Деякі питання здійснення виплат внутрішньо переміщеним особам" (далі – „Постанова”), у зв’язку з кадровими змінами в структурних підрозділах райдержадміністрації та  з метою забезпечення призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам:

1. Затвердити  новий склад комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що додається.

2. Комісії забезпечити розгляд подань відповідно до порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам,  затвердженого Постановою,  та інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації,  Коростишівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Житомирське обласне  відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Житомирській області, Брусилівський районний центр зайнятості про прийняте рішення про призначення (відновлення), відмову у призначенні (відновленні) або припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

3. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 01.07.2016  №  149 та  від 01.12.2016  №  275.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                         О.О.Ненюк

розпорядження голови райдержадміністрації

13.05.2017 № 107