Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон: PDF Друк
Понеділок, 04 березня 2019, 16:27

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????°???? ???µ???µ?? ???????·?????° ?·?° ????????????•   Нікому    не    довіряйте    Ваш     паспорт.   Документи,     що   засвідчують    Вашу   особу,     завжди повинні знаходитись тільки у Вас.

•  Якщо     Ви    збираєтесь     працювати      чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт  повинен  бути  написаний  зрозумілою  Вам  мовою,  а  також  містити  інформацію  про  умови  (оплата,  вихідні  дні,  робота  у  святкові  дні,  медичне   страхування),   місце   та   час   Вашої   майбутньої   праці   чи  навчання.

•   Залиште     вдома    детальну    інформацію      про    своє   майбутнє перебування  за  кордоном  з  адресою  та  контактними  телефонами,  а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

• Дізнайтесь  номери     телефонів      українських     посольств      та   консульських представництв     за  кордоном     та  візьміть   їх  з  собою.   Якщо    Ви опинились  у  скрутній  ситуації  або  Вам  хтось  загрожує,  звертайтесь до  представників  своєї  країни,  які  допоможуть  Вам.  Якщо  у  країні Вашого  перебування  немає  посольства  України  –  телефонуйте  у посольство України в сусідній державі.

•  У  зарубіжних  країнах  активно  працюють  неурядові  організації  та служби, котрі надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Звертайтесь до них у разі необхідності.

•  Термін  перебування  на  території  іноземної  держави  вказаний  у Вашій    візі.  Порушення      візового    режиму     унеможливить      Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!

•  Пам'ятайте,  що  знання  хоча  б  елементарних  слів  іноземної  мови значно   полегшить   Ваше   перебування   за   кордоном.   Куди,   в   які організації  можна  звернутися  у  разі  небезпеки:  загрозі  власному життю, свободі?

•  Перш     за   все   зателефонувати      до   посольства    України     або консульського  представництва.  Якщо  у  країні  перебування  немає посольства України –  телефонувати у посольство  України в сусідній державі.

•  Також  можна  звернутися  до  неурядових  організацій  та  служб,  які надають  допомогу   жінкам,  що  потрапили  в  біду. Їх  послуги,  наприклад,  тимчасовий  притулок,  допомога  в  поверненні  додому, юридична  підтримка  та  соціальний  супровід. Ми  маємо  телефонну  базу і можемо запропонувати Вам телефони посольств, консульств та  неурядових організацій.