Зараз на сайті:

Отримав субсидію - бережи енергоресурси! PDF Друк
Як оформити житлову субсидію - Як оформити житлову субсидію
Вівторок, 07 лютого 2017, 18:39

На Житомирщині субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримують 216,2 тис. домогосподарств області, що становить 45% від домогосподарств області. Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Якщо споживати послуги менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Пам'ятайте, що це лише МІФ!

Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Пам’ятайте: надмірне використання енергоресурсів – шкідливе для вашого гаманця.

Нагадаємо, якщо програма житлових субсидій на вас не поширюється – подавайте заяву до постачальника послуги централізованого опалення і сплачуйте за тепло рівними частинами протягом року: 50% - взимку, 50% - влітку.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 лютого 2017, 18:43