Зараз на сайті:

Як зекономити ще більше, отримуючи субсидію PDF Друк
Як оформити житлову субсидію - Як оформити житлову субсидію
Середа, 25 січня 2017, 11:00

На Житомирщині субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримують більше 50 % домогосподарств області. І це показує, що система субсидій дійсно працює.

Крім того, виграють і ті, хто економно споживає енергію. Якщо сума зекономлених субсидій за комунальну послугу більша, ніж обов’язковий щомісячний платіж, і в платіжці відображено «до сплати: 0», то субсидіанти мають право не сплачувати додаткові кошти за спожиті газ, тепло, електроенергію чи воду.

Якщо сім’я використала менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці вона має законне право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані в рахунок наступних платежів, у тому числі обов’язкової плати за комуналку.

У всіх інших випадках громадяни, які користуються урядовою знижкою на оплату комунальних послуг – субсидією, зобов’язані щомісячно сплачувати  свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг.

Якщо ж програма житлових субсидій на вас не поширюється – подавайте заяву до постачальника послуги централізованого опалення і сплачуйте за тепло рівними частинами протягом року: 50% - взимку, 50% - влітку.

Щоб скористатися такою можливістю потрібно звернутися із письмовою заявою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання.