Зараз на сайті:

Урядова знижка на оплату комунальних послуг - субсидія PDF Друк
Як оформити житлову субсидію - Як оформити житлову субсидію
П'ятниця, 25 листопада 2016, 09:05

Для більшості українських сімей - це суттєва економія родинного бюджету. Житлова субсидія дозволяє до 90% доходу сім'ї спрямувати на важливі потреби, а решту сплатити за спожите тепло, газ, електроенергію і воду.

Якщо хтось не встиг оформити субсидію до початку опалювального сезону, документи можна подати і у листопаді, і у грудні. Держава компенсує значну частину витрат сім’ї за сплачені у жовтні чи листопаді комунальні рахунки.

Якщо програма житлових субсидій на Вас не поширюється, можна подати заяву до постачальника послуги централізованого опалення і сплачувати за тепло рівними частинами протягом року, без жодних комісій і переплат.