До уваги отримувачів житлових субсидій! PDF Друк
П'ятниця, 07 жовтня 2016, 09:25

В звязку з великою кількістю звернень, надходженням до громадян району бланків заяв та декларацій,
управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в разі отримання
сім’єю субсидії впродовж 2015-2016 року, в тому числі якщо субсидія в неопалювальний період була
призначена в нульовому розмірі,, повторно звертатися громадянам за її отриманням не потрібно.
З початком опалювального періоду таким сім’ям буде проведено перерахунок розміру субсидії автоматично,
без додаткового звернення.

До управління соціального захисту населення звертатися за перерахунком субсидії та повторно подавати заяву та декларацію необхідно в окремих випадках:

-         коли у користувачів змінилися джерела доходів чи склад сім’ї;

-         протягом минулого календарного року ними було здійснено покупку на суму понад 50 тисяч гривень;

-         користувач письмово відмовився від призначеної субсидії;

-  сім’ям, яким призначена субсидія на підставі договору оренди чи найму житла;

- сім’ям, яким у 2015 році була призначена субсидія на придбання твердого палива та скрапленого газу(які ще не зверталися в 2016 році);

- сім’ям, яким в опалювальний період 2015/2016 років субсидія була призначена у «0» розмірі.

Іншим сім’ям для продовження терміну надання субсидії звертатися не потрібно.

Крім того, при кожному підвищенні тарифів на оплату житлово-комунальних послуг розмір субсидії буде перераховано автоматично управліннями праці та соціального захисту населення. При цьому розмір обов’язкового відсотка платежу сім’ї у  межах соціальної норми житла та соціальних  нормативів користування житлово-комунальними послугами не зміниться. Тобто розмір плати, які здійснює сім’я за спожиті послуги, не підвищиться.

Особливу увагу звертаємо громадян, які мають право на пільги та які з метою їх отримання письмово відмовились від призначеної субсидії. Таким громадянам для призначення субсидії потрібно повторно подати до управління праці та соціального захисту населення заяву та декларацію.

Також, у зв’язку з набранням чинності Постанови КМУ від 8 вересня 2016 р. № 635, якою передбачено, що у разі коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, просимо громадян, які в 2015 році працювали та отримували заробітну плату, а на даний час не мають інших доходів, крім пенсії звернутись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А.Г.Майструк