Зараз на сайті:

Заява інституту громадянського суспільства (Бланк) PDF Друк
Громадська рада - Зразки документів для участі в установчих зборах
П'ятниця, 24 липня 2015, 09:01

Заява інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації

БЛАНК
_ від __ _____ 20_____ р.
Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при
Брусилівській райдержадміністрації

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з формування Громадської ради приБрусилівській райдержадміністрації), які відбудуться 08.09.2015 року візьме уповноважений представник (повна назва організації, прізвище, ім'я, по-батькові та посада в організації).
Зважаючи, на те, що_____________ має намір висувати свого представника яккандидата на членство в Громадській раді приБрусилівськійрайдержадміністрації
, просимо включити(П.І.Б. уповноваженого представника) до списку кандидатів на членство.
Повна назва ІГС не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах з формування Громадської ради.
До заяви додаються:
1.             Рішення керівника ІГС або іншого органу, відповідно до установчих документів про делегування представника для участі в установчих зборах.
2.             Копії документів про легалізацію ІГС.
3.             Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2013-2014 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).
4.             Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).
5.              Письмова згода делегованого представника ІГС на оприлюднення його персональних відомостей.
6.             Електронна версія документів, зазначених у п.3-5 заяви (на СD-диску) або на електронну адресу: plv1966@ukr.net

Підпис                 Прізвище, ім'я, по-батькові керівника ІГС

М.П. (за наявності)