Витяг із протоколу засідання правління PDF Друк
П'ятниця, 24 липня 2015, 08:59

Витяг із протоколу
засідання правління ______
громадської організації «НАЗВА ІГС»

____ ____________ 2015_ року                                                                  №___
Сел. Брусилів (або інший населений пункт)

Присутні:

Порядок денний:

Про участь представника організації в установчих зборах з формування Громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації

Вирішили:

1. Делегувати для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації - П.І.П. делегата, посада в організації.

Головуючий                                                                                                     П.І.П.

Секретар                                                                                                          П.І.П.