Протокол установчих зборів щодо створення громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Вівторок, 12 вересня 2017, 11:40

смт. Брусилів                                                                                 05. 09 2017

Початок об 15.00 год.

Присутні:10 чол.

СЛУХАЛИ: Голову громадської ради, який оголосив порядок денний засідання:

1. Звіт голови громадської ради скликання 2015-2017 рр.

2. Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

3. Визначення дати проведення повторних установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Брусилівській районній держадміністрації.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний.

1. Звіт голови громадської ради скликання 2015-2017 рр.

СЛУХАЛИ: Венчагова В.В., який прозвітував про роботу громадської ради минулого скликання.

Доповів про постійну психологічну підтримку учасникам АТО, збір та відправлення допомоги в зону антитерористичної операції.

Розповів про те, що громадська рада прийняла активну участь у встановленні пам’ятного знака синам і дочкам, які загинули за незалежність, цілісність та гідність України. Громадська рада сприяла у зборі коштів та необхідних матеріалів, а також у самому встановленні знака. Також, за їх сприяння у с.Долинівка встановлено пам’ятник Герою, який загинув у зоні АТО.

Зазначив про неодноразову допомогу спортсменам в поїздці на чемпіонат України.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка зазначила, що кожна громадська організація індивідуальна та працює в своєму обраному напрямку. Наголосила на тому, що якщо всі ГО згуртують, то матимемо можливість створити дієву громадську раду, яка буде задіяна у всіх напрямках, та діяти на покращення району.

СЛУХАЛИ: Тарасюка С.Р., який повідомив про те, що його ГО здійснює постійні виїзди в зону антитерористичної операції, здійснюють духовну підтримку учасників АТО та організовують благодійні концерти.

Сергій Романович провів для учасників зібрання фотопрезентацію поїздок.

Розповів про плани ГО, а саме організація благодійних дитячих їдалень в зоні АТО.

Проводять постійну роботу з переселенцями.

СЛУХАЛИ: Філоненко Л.М., яка повідомила про проведення ГО щорічних заходів. Розповіла про участь в обласному семінарі «Житомирщина туристична», і наголосила на тому, що Брусилівщині необхідно вдосконалювати інфраструктуру, щоб заволікати туристів до нашого району, адже ми є земляками великої людини – Івана Огієнка.

Також повідомила про необхідність конкурсу між школами на кращий благоустрій. Необхідністю на сьогодні є покращення санітарного стану Брусилівщини.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка зазначила, що необхідно піднімати свідомість населення; є безліч проблем, які ми зможемо вирішити за допомогою громадськості.

ВИРІШИЛИ: Створити ефективну та дієву громадську раду для вирішення всебічних проблем району та покращення життя в ньому.

2. Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В.:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.07.2017 року №167 утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації.

Ініціативною групою проведено відповідну підготовчу роботу.

На сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Відродження» розміщено оголошення щодо початку прийому документів, а також про дату установчих зборів для формування нового складу громадської ради.

Також, на сайті райдержадміністрації створено рубрику «Громадська рада», де було розміщено зразки документів, які необхідно подати для участі в установчих зборах.

Спеціалісти райдержадміністрації проводили роботу щодо залучення громадських та релігійних об'єднань для участі в установчих зборах.

Прийом документів тривав з 21 липня по 11 серпня. Станом на 11 серпня до ініціативної групи надійшло 0 заяв для участі в установчих зборах. 3 заяви надійшло із запізненням.

Таким чином, порядок підготовки до установчих зборів, визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 не було дотримано. Є необхідність в початку повторного процесу формування Громадської ради.

У зв’язку з вищевикладеним, пропоную:

- повторно розмістити оголошення в районній газеті «Відродження» та на сайті райдержадміністрації про початок прийому документів до громадської ради.

ВИРІШИЛИ:

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка повідомила, що згідно з Законом ГО дається 30 днів на подачу документів та 30 днів на усунення недоліків. Згідно з цим, прийом документів можна розпочати 5 вересня та закінчити 5 жовтня; установчі збори провести 7 листопада о 15.00.

ВИРІШИЛИ: Прийом документів розпочати 5 вересня та закінчити 5 жовтня; установчі збори провести 7 листопада о 15.00.

4. Інше.

СЛУХАЛИ: Тарасюка С.Р., який зауважив, що необхідно починати діяти вже зараз; є необхідність окреслити напрямки роботи ГР.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка запропонувала зібрати пропозиції, для розгляду на засіданнях громадської ради.

СЛУХАЛИ: Кучеренко В.В., який запропонував взяти шефство над кімнатою в санаторії м. Бердичева для реабілітації учасників АТО.

СЛУХАЛИ:Венчагова В.В., який дав пропозицію розгляду питання щодо покращення санітарного стану району.

СЛУХАЛИ: Філоненко Л.М., яка запропонувала вирішити питання стихійного ринку, що знаходиться біля дитячої бібліотеки.

ВИРІШИЛИ:

1. 1. Збирати пропозиції для розгляду на засіданнях громадської ради від громадськості району.
  2. 2. Провести засідання громадських організацій 21.09.2017 о 15.00

Голова зборів                                                                          В.В.Венчагов

Секретар зборів                                                                       Н.І.Табачна