ПРОТОКОЛ №1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
П'ятниця, 21 липня 2017, 08:30

смт. Брусилів                                                                                20. 07 2017

Початок об 15.00 год.

Всіх членів ініціативної групи:8

Присутніх:6

СЛУХАЛИ: Голову громадської ради, який оголосив порядок денний засідання:

1.Обрання голови ініціативної групи.

2.Обрання секретаря ініціативної групи.

3.Визначення дати, часу та місця проведення  установчих зборів з формування громадської ради при райдержадміністрації

4.Обговорення основних етапів підготовки установчих зборів, а саме:

- підготовка бланків заяв від ІГС  та додатків до заяв;

- підготовка питань порядку денного установчих зборів;

5. Підготовка повідомлення ініціативної групи щодо установчих зборів.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний.

1-2. Обрання голови та секретаря ініціативної групи.

СЛУХАЛИ: Прохоренко Світлану Костянтинівну, яка запропонувала головою ініціативної групи обрати Венчагова Валентина Володимировича, а секретарем Табачну Наталію Ігорівну.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію Прохоренко С.К.

Одноголосно обрано: головою ініціативної групи – Венчагова В.В.,

секретарем ініціативної групи – Табачну Н.І.

3.Визначення дати, часу та місця проведення установчих зборів з формування громадської ради при райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: Табачну Н.І., яка наголосила, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996  «Про забезпечення участі громадськості у формуванні  та реалізації  державної політики» та змін до постанови від 08.04.2015 №234 установчі збори представників інститутів громадянського суспільства мають відбутися не пізніше 60 календарних днів після затвердження розпорядження голови РДА «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації»

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка запропонувала провести установчі збори 05.09.2017 року о 15-00 год. в актовому залі райдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ: провести установчі збори 05.09.2017 року о 15-00 год. в актовому залі райдержадміністрації.

4.Обговорення основних етапів підготовки установчих зборів, а саме:

- підготовка бланків заяв від ІГС  та додатків до заяв;

- підготовка питань порядку денного установчих зборів.

СЛУХАЛИ: Табачну Н.І., яка ознайомила членів ініціативної групи з бланками документів, необхідних для участі в установчих зборах; повідомила, що матеріали засідань ініціативної групи, бланки документів та оголошення про дату установчих зборів буде висвітлено на сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Відродження» та наголосила на строках прийому документів в паперовому та електронному носіях.

ВИРІШИЛИ: Затвердити бланки документів та завершити прийом документів від ІГС до 11 серпня 2017 року. Документи, які подані з порушеннями будуть відправлені на доопрацювання  ще на 15 днів.

5. Підготовка повідомлення ініціативної групи щодо установчих зборів.

СЛУХАЛИ: Савенок Ю.П., яка зачитала підготовлене оголошення від членів ініціативної групи щодо дати, часу, місця проведення та перелік документів.

ВИРІШИЛИ: Розмістити підготовлене оголошення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в газеті «Відродження».

Голова зборів                                                                          В.В.Венчагов

Секретар зборів                                                                       Н.І.Табачна