Зараз на сайті:

Протокол засідання Громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Громадська рада - Засідання ініціативної групи
П'ятниця, 17 лютого 2017, 13:19

засідання Громадської ради

при Брусилівській районній державній адміністрації

17 лютого 2017 року                                                                    смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради (7 чол. з 12): Венчагов В.В., Гаєвський М.І., Романина О.С., Тюрменко А.М., Кучеренко В.В., Терен О.В., Петричко М.Й.

Запрошені: Ненюк О.О.- перший заступник голови райдержадміністрації.

Секретар: Табачна Н.І. – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

1. Зміни у складі громадської ради.
  2. Інше.

1. Зміни у складі громадської ради

СЛУХАЛИ: Венчагова В.В., який повідомив, що від членів громадської ради надійшли заяви про виключення їх з членів громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації, а саме від Петричко М.Й., Тюрменко А.М. та Терен О.В. Заяви надійшли у зв’язку з тим, що вищезгадані особи являються посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування. (Відповідно Типового положення про громадську раду затверджену постановою КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996).

ВИРІШИЛИ: Виключити з членів громадської ради Петричко Мирославу Йосипівну, Тюрменко Анатолія Миколайовича, Терен Олену Василівну.

Голосували: ЗА - одноголосно.

1. 2. Інше.

СЛУХАЛИ: Ненюка О.О., який запропонував надіслати лист голові ГО «Рідний дім - Брусилівщина» щодо делегування даною організацією іншого представника до членів громадської ради у зв’язку з виходом Петричко М.Й.

Венчагова В.В., який підтримав дану пропозицію.

ВИРІШИЛИ: Секретарю громадської ради підготувати лист голові ГО «Рідний дім - Брусилівщина» щодо делегування даною організацією іншого представника до членів громадської ради у зв’язку з виходом Петричко М.Й.

Голосували: ЗА - одноголосно.

СЛУХАЛИ: Венчагова В.В., який наголосив присутнім членам громадської ради, що згідно з Типовим положенням про громадську раду затверджену постановою КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996 членство в громадській раді припиняється у разі систематичної відсутності члена громадської ради на її засіданнях без поважних причин більше ніж два рази підряд.

Проводиться реєстрація присутніх на засіданні громадської ради. Прошу вас відповідально відноситися до поставлених перед вами завдань.

СЛУХАЛИ: Ненюка О.О., який подякував за роботу.

Голова громадської ради                                                            В.В.Венчагов

Секретар                                                                                        Н.І.Табачна

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 лютого 2017, 13:33