ПРОТОКОЛ №1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів PDF Друк
Четвер, 23 липня 2015, 13:43

ПРОТОКОЛ №1
засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації

22 липня 2015 року                                         смт. Брусилів
Зал засідань адміністрації

Початок о 14 – 00

Всіх членів ініціативної групи - 8
Присутніх - 5
Відсутні – 3 по поважній причині

СЛУХАЛИ: завідуючу сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.,
яка оголосила порядок денний засідання:
1.Обрання голови та секретаря ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації.
2.Встановлення дати, часу та місця проведення установчих зборів з формування громадської ради.
3. Обговорення основних етапів підготовки установчих зборів та ознайомлення з пакетом документів, необхідних для подачі в участі установчих зборів, а саме: заяв, інформаційної довідки, біографічної довідки.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний.

СЛУХАЛИ: Прохоренко Світлану Костянтинівну, яка запропонувала головою ініціативної групи обрати Павлюк Любов Василівну, а секретарем Петричко Мирославу Йосипівну.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію Прохоренко С.К.
Одноголосно обрано: головою ініціативної групи – Павлюк Л.В.,
секретарем ініціативної групи - Петричко М.Й.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка наголосила, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996  «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та змін до постанови від 08.04.2015 №234 установчі збори представників інститутів громадянського суспільства мають відбутися не пізніше 60 календарних днів після затвердження розпорядження голови РДА «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації»

СЛУХАЛИ: Андреєву Г.М., яка запропонувала провести установчі збори 03.09.2015 року о 10-00 год. в актовому залі райдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ: провести установчі збори 03.09.2015 року о 10-00 год. в актовому залі райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: Павлюк Л.В., яка ознайомила та надала бланки необхідних документів для участі в установчих зборів, а саме: заяв, інформаційної довідки, біографічної довідки, витягів. Та наголосила на строках прийому документів в паперовому та електронному носіях. Також повідомила, що матеріали засідань ініціативної групи, бланки документів та оголошення про дату установчих зборів буде висвітлено на сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Відродження».

СЛУХАЛИ: Петричко М.Й. запропонувала всім членам ініціативної групи провести співбесіди з ІГС щодо участі в установчих зборах.

ВИРІШИЛИ: Завершити прийом документів від ІГС за 30 днів до початку установчих зборів, а саме: до 06 серпня 2015 року. Документи, які подані з порушеннями будуть відправлені на доопрацювання ще на 15 днів. В усіх районних ЗМІ розмістити методичний матеріал, оголошення, протоколи засідань ініціативної групи. Всім членам ініціативної групи проводити співбесіди з ІГС щодо участі в установчих зборах.

Голова зборів                                                             Л.В. Павлюк

Секретар зборів                                                          М.Й. Петричко