img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протокол № 2 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Четвер, 18 квітня 2019, 09:56

Протокол № 2
засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації

 

 

16 квітня 2019 року                                                                        смт.Брусилів


 

 

Присутні: члени Громадської ради(6 чол. з 9): Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Гаєвський М.І., Прохоренко С.К., Вареник О.С., Тарасюк С.Р.

 

 

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації; Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації; Шкуратівський В.В. – заступник голови Брусилівської селищної ради; Медведчук В.В. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, ЦЗН райдержадміністрації.

 


 

Порядок денний

 

1. Звіт голови громадської ради про роботу ради за 2018 рік.

 

2. Організація Дня довкілля. Благоустрій населених пунктів району.

 

3. Інше.

 

 

Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

 

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний та регламент засідання).

 

 

 

1. Звіт голови громадської ради про роботу ради за 2018 рік.


 

 

Виступили: Кузьменко В.Й., який прозвітував про роботу громадської ради за 2018 рік.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.10 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та доручення Кабінету Міністрів України від 13 березня 2012 року щодо діяльності громадських рад при органах виконавчої влади в районі створено всі сприятливі умови для розвитку громадянського суспільства.

 

Розпорядженням райдержадміністрації від 07.11.2017 №304 «Про створення громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації» затверджено склад громадської ради.

 

Протягом 2018 року проведено сім засідань ради, на яких було розглянуто 17 запланованих питань.

 

На розгляд засідань громадської ради виносились такі питання:

 

1. Обговорення та затвердження плану роботи на 2018 рік.

2. Про хід виконання рішення щодо соціальної підтримки учасників АТО.

 

Було заплановано ремонт кімнати в м.Бердичів, але заплановане не відбулось.

 

3. Пасажирські перевезення маршрутами загального користування в селищі Брусилів.

 

В селищі запущено маршрутне перевезення. Жителі селища задоволені, адже не потрібно платити великі кошти на таксі-перевезення.


4. Обговорення проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2018 році.


5. Про хід підготовки та проведення освітньої реформи в районі.

6. Про хід підготовки та проведення медичної реформи в районі.

7. Про стан благоустрою у населених пунктах району.

8. Обговорення та затвердження плану роботи громадської ради на ІІ півріччя.

9. Ознайомлення членів громадської ради з інформаціями, які надійшли до громадської ради.

 

10. Відзначення Дня партизанської слави в районі.

11. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

 

 

Виступили: Вареник С.О. , який повідомив, що раніше при сплаті єдиного соціального внеску кошти йшли на оздоровлення, можна було отримати путівку на оздоровлення.

 

 

12. Про стан розвитку інклюзивної освіти в районі: готовність навчальних закладів району приймати дітей з вадами зору, опорно-рухової системи та іншими вадами здоров'я, що дозволяють навчатись за загальною програмою в загальноосвітніх навчальних закладах.

13. Про перспективи розвитку опорних шкіл в районі.

14. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.

 

15. Про надання психологічної допомоги учасникам АТО.


16. Про розгляд пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

 

 

Заплановані питання розглянуті, а рекомендації громадської ради направлено до райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради, але вирішені не всі питання. Тому ще є над чим працювати.

 

 

Вирішили одноголосно:

 

1. Інформацію про звіт голови громадської ради взяти до відома.

 

2. Направити листи до Коростишівського відділення соціального страхування для роз’яснення інформації щодо видачі путівок на оздоровлення.

 


2. Організація Дня довкілля. Благоустрій населених пунктів району.

 

 

Виступили: Медведчук В.В., який повідомив про те, що райдержадміністрацією затверджено розпорядження щодо благоустрою на території району. Також розповів, що 13.04.2019 було оголошено загальнообласним Днем довкілля. Працівники райдержадміністрації провели прибирання ділянки дороги Київ- Чоп, яка знаходиться в межах району. В с.Ставище санітарний день – щочетверга. З 10.04.2019 по 10.05.2019 – місячник благоустрою на території району.

 

 

Виступили: Вареник С.О., який наголосив, що неодноразово піднімав питання благоустрою сміттєзвалища, яке розташоване між смт.Брусилів та с.Лазарівка.

 

 

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що за нормами на території району не може бути розташоване паспортизоване сміттєзвалище. Розповів, що Брусилівська селищна рада вирішила сміття вивозити за межі району на сміттєпереробний завод.

 

Виступили: Прохоренко С.К., яка запитала про конкретні дати щодо вирішення питання переробки сміття. Та зауважила на роботу створених комунальних служб.

 

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що цього року (2019) буде закуплено та встановлено контейнери для сміття, які будуть розставлені в районі та селищі, закуплено автомобіль для збору та вивезення сміття, та створено відділ самоврядного контролю (де будуть працювати інспектор праці та інспектор екології та благоустрою.)

 

Щодо сміттєзвалища повідомив, що його буде підгорнуто. Інші роботи не ведуться через відсутність техніки.

 

Виступили: Прохоренко С.К., яка обурена розташування споруд в центрі селища, автомобілям важко розминутись. Відсутній контроль  за розташуванням місць торгівлі та контроль за вивезенням сміття ПП.

 

Виступили: Ненюк О.О., який розповів, що в таких ситуаціях можливо викликати поліцію, але поліція не складатиме протокол в селі, а лише в місті.

 

Виступили: Прохоренко С.К., яка звернулась до представника Брусилівської селищної ради та попрохала, щоб їм були розіслані листи щодо благоустрою лісових масивів; також підняла питання чи будуть вчинені дії з неприємними запахами із м’ясокомбінату та молокозаводу.

 

Виступили: Шкуратівський В.В., який сповістив, що відділ самоврядного контролю зможе притягувати до відповідальності за порушення норм благоустрою; оголошено конкурс на визначення постачальних послуг з благоустрою; компанія «Добробут» не має необхідної техніки. Вивіз сміття буде здійснюватись на паспортизований полігон для твердих відходів в м.Радомишль.

 

Виступили: Шкуратівський В.В., який сповістив про ремонт доріг комунальної власності в селищі (900 тис.грн.).

 

 

Вирішили одноголосно:

 

  1. Брусилівській селищній раді залучити необхідну техніку  для благоустрою сміттєзвалища (що на повороті в с.Лазарівка.)

 

 

3. Інше.

 

 

Виступили: Гаєвський М.І., який сповістив про необхідність благоустою на кладовищах; оновлення знаку Брусилівського району (перед Н.Озерянами); відзначення Дня перемоги над нацизмом.

 

Виступили: Павлюк Л.В., яка повідомила про поховання учасника АТО Василя Шайблера 17.04.2019  о 13.00 год.

 

 

 


 

Голова громадської ради при

 

Брусилівській районній державній

 

адміністрації                                                                         В.КУЗЬМЕНКО