Протокол № 1 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Субота, 02 лютого 2019, 08:21

01 лютого 2019 року                                                             смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради(5 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Гаєвський М.І., Прохоренко С.К.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації; Коваль В.М.- головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; Дрозд О.С. – начальник філії районного центру зайнятості.

1. Обговорення плану роботи громадської ради на 2019 рік.

2. Звіт першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи на 2019 рік.

3. Питання зайнятості населення району.

4. Проведення заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня. (Визначення номінанта на звання «Жінка року» серед громадських діячів.)

Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний та регламент засідання).

1. Обговорення плану роботи громадської ради на 2019 рік.

Виступили: Кузьменко В.Й., який ознайомив присутніх з напрацьованими питаннями, які хвилюють громадськість та зачитав проект плану роботи.

Виступили: Прохоренко С.К. , яка запропонувала затвердити проект плану роботи, а в ході роботи доповнювати актуальними питаннями для розгляду.

Вирішили одноголосно:

1. Затвердити план роботи громадської ради на 2019 рік.
  2. Доповнювати план роботи громадської ради на 2019 рік актуальними питаннями.

Виступили: Ненюк О.О., який поінформував про роботу за 2018 рік.

Розповів що на утриманні районного бюджету перебувають районна рада, відділ освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації, Ставищенська школа, Йосипівська школа, ДНЗ «Калинка», 2 Будинка культури та 2 бібліотеки.

Надходження до районного бюджету відбуваються від роботи сектору державної реєстрації, ЦНАПу РДА та ПДФО працівників Ставищенської сільської ради.

За 2018 рік районний бюджет виконаний на 150%, на даний час на рахунку 2 млн.грн.

У минулому році проведено ремонт покрівель дитячого садочка та школи в с.Ставище, проведено поточний ремонт Йосипівської школи та благоустрій території Йосипівської школи.

Розповів про будівництво амбулаторії в с.Водотиї, передачу земель за межами населених пунктів у підпорядкування ОТГ, ремонт доріг (виконання та плани), придбання будинку сімейного типу в с.Ставище.

Виступили: Прохоренко С.К. , яка повідомила, що всі організації проводять штатну оптимізацію, цього необхідно дотримуватись Брусилівській селищній раді, а також зауважила, що громада не працює над розширенням підприємницької діяльності (надання послуг, які вкрай необхідні жителям району).

Вирішили одноголосно, враховувати пропозиції громадськості в діяльності Брусилівської селищної ради та районної державної адміністрації.

3. Питання зайнятості населення району.

Виступили: Дрозд О.С.,який розповів про діяльність філії центру зайнятості.

У 2018 році Центр зайнятості було реформовано у філію, фахівці – кар’єрні радники, задача яких супроводжувати безробітних.

На даний час на обліку 305 безробітних.

553 особи в минулому році отримали роботу.

Філія займалась організацією громадських робіт: співфінансування  50% на 50% Брусилівської селищної ради та Служби зайнятості. (84 особи було задіяно на громадські роботи у 2018 році.)

Також фахівці займаються компенсацією єдиного державного внеску, професійним навчанням, організацією ярмарків вакансій, профорієнтаційною роботою.

За 2018 рік було наявно 530 вакансій від 108 роботодавців.

Виступили: Кузьменко В.Й.,який повідомив членам ради, що до громадської ради звернулась організація «Жіноча рада» з проханням висунути кандидатуру на номінацію «Жінка року» серед громадських діячів, з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Виступили: Коваль В.М., який повідомив що свято буде відзначатись в клубі с.Високе. У програмі святковий концерт та представлення номінантів.

Виступили: Прохоренко С.К., яка запропонувала кандидатуру Андреєвої Г.М., за активну громадську позицію.

Вирішили одноголосно:

1. Висунути кандидатуру Андреєвої Галини Миколаївни в номінації «Жінка року» серед громадських діячів.

2. Підготувати подання щодо висунення кандидатури на ГО «Жіноча рада».

Голова громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                         В.КУЗЬМЕНКО