img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протокол № 7 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Вівторок, 20 листопада 2018, 17:25

20 листопада 2018 року                                                                смт.Брусилів


Присутні: члени Громадської ради(9 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Кучеренко В.В., Вареник С.О., Гаєвський М.І., Вернидуб О.В., Тарасюк С.Р., Прохоренко С.К.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації, Рафальська Н.А. – голова районної ради; Шкуратівський В.В. – заступник голови Брусилівської селищної ради; Мазуренко В.В., Святненко Г.І., Коваль В.М., Макаревич Н.М.


Порядок денний

1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.

2. Про надання психологічної допомоги учасникам АТО.

3. Про розгляд пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

4. Різне.


Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний засідання).


1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.


Виступили: Кузьменко В.Й., який повідомив що важко влаштувати дітей до дитячого садочка.

Виступили: Макаревич Н.М., яка сповістила про те, що в районі числиться 17 ДНЗ, з них 2 НВК, де навчаються 453 дитини. В Брусилівському садочку не вистачає місць, для охоплення дошкільним навчанням всіх дітей.

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що планується відкриття ще одного садочка в селищі Брусилів. Але про терміни поки говорити важко – адже приміщення повинно бути передано постановою Кабміну.

Виступили: Коваль В.М., який повідомив що в Ставищенському садочку «Калинка» налічується 30 дітей та вистачає місць для навчання. Планується розширення шляхом перенесення комп’ютерного класу в інше приміщення. Також планується проведення термосанації.

Виступили: Макаревич Н.М., яка розповіла, що в населених пунктах району налічується мала кількість дітей, але за необхідності відкриваються нові групи.


Вирішили одноголосно рекомендувати голові Брусилівської селищної ради та першому заступнику голови райдержадміністрації:

1. Прискорити вирішення питання щодо передачі приміщення для відкриття садочка.

2. Забезпечити відкриття нових груп в дошкільних навчальних закладах району (за необхідністю, при повній наповненості).

2. Про надання психологічної допомоги учасникам АТО.


Виступили: Мазуренко В.В., яка поінформувала про роботу, яка була проведена психологом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Психолог проводив роботу по всіх населених пунктах району та відвідував домівки учасників бойових дій. В районі налічується 122 учасники бойових дій, з них 5 інвалідів.

Запропонувала провести зустріч з учасниками АТО за участі посадових осіб, керівників відділів, управлінь, зацікавлених осіб та розповісти що їм пропонує державна та місцева влада.

Розповіла, що учасники бойових дій району зрідка погоджуються на путівки в реабілітаційний центр та санаторно-курортне лікування.

Виступили: Вернидуб О.А., який повідомив, що учасники бойових дій потребують не масових зібрань, а консультацій клінічного психолога, який міг би справді зарадити проблемі та вислухати кожного.

Виступили: Кузьменко В.Й., який підняв питання чи зможе психолог надавати такі послуги, чи зможе психолог мати кабінет та розміщуватись в центрі та проводити прийоми учасників АТО.

Виступили: Прохоренко С.К., яка запропонувала психологу відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройти курси по роботі з учасниками АТО, зайнятись самоосвітою.

Виступили: Вернидуб О.А., який зауважив, що учасники бойових дій не зізнаються про свої проблеми, з ними повинна вестись систематична робота.

Виступили: Мазуренко В.В., яка повідомила, що психолог має кабінет в центрі селища. Повідомила, що є можливість організувати прийом психолога кілька разів на тиждень для учасників АТО.

Виступили: Тарасюк С.Р.,який зауважив, що необхідно врахувати думку учасників АТО – ввести посаду психолога – реабілітолога (з медичною освітою).

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що планується щоб в кожному населеному пункті має бути людина, яка надаватиме психологічну допомогу людям, які опинились в складних життєвих обставинах.


Вирішили одноголосно рекомендувати голові Брусилівської селищної ради та першому заступнику голови райдержадміністрації:

1.Забезпечити організацію прийому учасників психологом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради та розмістити оголошення в газеті «Відродження» та на офіційних веб-сайтах Брусилівської селищної ради та райдержадміністрації.

3. Про розгляд пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».


Виступили: Кузьменко В.Й., який зачитав лист, який надійшов до райдержадміністрації та районної ради для розгляду на засіданні громадської ради.

До райдержадміністрації та районної ради надійшов лист від письменника і громадського діяча Святненка В.Г., який просить розглянути пропозицію про висування художнього керівника і диригента заслуженого ансамблю пісні  і танцю України «Дарничанка» П.О.Андрійчука на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

В листі також зазначається, що одним із тих, хто стояв біля витоків «Дарничанки» був наш земляк В.Т.Швиденко, який вже передав колектив П.О.Андрійчуку.

Виступили: Рафальська Н.А., яка повідомила, що кандидати висуватимуться Київською адміністрацією, наша мета – підтримати колектив «Дарничанка».

Виступили: Святненко Г.І., який зауважив, що ансамбль зберігся завдяки Швиденку В.Т. та Андрійчуку П.О.. Зазначив, що це саме той колектив, який поширює українську пісню по всьому світу.

Виступили: Прохоренко С.К., яка підкреслила, що владі необхідно ініціювати зустрічі з колективами, які мають відношення до нашого району.

Виступили: Ненюк О.О., який зазначив, що потоваришувати з таким колективом, налагодити зв'язок Брусилівщині було б за честь.

Вирішили одноголосно рекомендувати голові Брусилівської селищної ради та першому заступнику голови райдержадміністрації:

1.Врахувати думку громадської ради щодо підтримки висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

4. Різне.

Виступили: Вареник С.О., який зауважив, що селище потребує встановлення камер відео спостереження.

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що це питання буде вирішено до кінця січня 2019 року. Брусилівськоою селищною радою заплановано встановлення 13-ох камер спостереження загальною вартістю 140 тис.грн.

Виступили: Прохоренко С.К., яка зазначила що в центрі селища з’явилось більше автомобілів, авто немає куди ставити. Малі архітектурні форми (при в’їзді до Рай СТ) розміщені таким чином, що жителі селища здійснюють покупки на проїжджій частині. Це викликає занепокоєння, адже на кону безпека руху пішоходів та водіїв.

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що невдовзі відбудуться громадські слухання в селищі Брусилів щодо забудови населеного пункту.

Виступили: Тарасюк С.Р.,який в черговий раз підняв питання необхідності переорати «Молодіжне поле» в с.Хомутець. Зауважив, що не може знайти необхідний транспорт, а також повідомив, що народний депутат України П.В.Дзюблик надав саджанці, які необхідно терміново посадити.

Виступили: Гаєвський М.І., який підняв питання фінансування ветеранської організації.

Виступили: Ненюк О.О., який повідомив процедуру, яку необхідно здійснити для фінансування організації.


Голова громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                         В.Й.Кузьменко