img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протокол № 5 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
П'ятниця, 21 вересня 2018, 09:11

20 вересня 2018 року                                                                       смт.Брусилів


Присутні: члени Громадської ради(6 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Кучеренко В.В., Вареник С.О., Гаєвський М.І.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації, Рафальська Н.А. – голова районної ради; Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації, Волошенко А.А. – секретар Брусилівської селищної ради, представники відділів освіти та культури райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради.


Порядок денний

1. Відзначення Дня партизанської слави в районі.

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул,роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

3. Про стан розвитку інклюзивної освіти в районі: готовність навчальних закладів району приймати дітей з вадами зору, опорно-рухової системи та іншими вадами здоров'я, що дозволяють навчатись за загальною програмою в загальноосвітніх навчальних закладах.

4. Про перспективи розвитку опорних шкіл в районі.

5. Різне.


Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний засідання).


1. Відзначення Дня партизанської слави в районі.

Виступили: Кіщенко Л.В, яка повідомила, що сценарій на захід вже підготовлено.

Виступили: Павлюк Л.В., яка сповістила про те, що необхідно організувати покладання квітів.

Виступили: Рафальська Н.А., яка запропонувала запросити до мітингу школярів.

Вирішили одноголосно День партизанської слави проводити 21 вересня об 11.00 год, за участі керівників району, ветеранів, родичів партизанів, громадськості, школярів.

 

 

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

Виступили: Кузьменко В.Й., який повідомив що на порядок денний сьогодні виносяться важливі питання, адже вони стосуються нашого майбутнього–дітей.

Виступили: Іонченко А.Л., яка повідомила, що до мовних таборів було залучено 516 дітей; Брусилівською селищною радою було виділено 600.0 тис.грн. на оздоровлення – оздоровилось 125 дітей. Особливу увагу звертали на соціально незахищених дітей – оздоровлено 41 % школярів, з їх числа.  Розповіла, що також проводились екскурсії та поїздки, квести, англомовні ігри, екологічні вікторини, розваги та навчання.

Виступили: Кузьменко В.Й., який підняв питання щодо харчування, адже без харчування – це не оздоровлення.

Виступили: Ненюк О.О., який повідомив про те, що від 10 путівок довелось відмовитись, у зв’язку з тим, що 12 дітей захворіли кором в Івано-Франківському таборі.

Виступили: Ариштович О.Д., яка повідомила, що 53 дитини відвідували мовні табори у Ставищанській та Йосипівській школах.  Загалом відпочинку підлягало 1628 дітей пільгових категорій; охоплено оздоровленням – 743 дитини. Повідомила, що вивчалось питання харчування дітей в школах. І питання постає не в коштах, а в механізмі, адже кухня одна, а є і садочок і школа.

Виступили: Тарасюк С.Р.,який повідомив що організацією проводились денні духовно-розважальні табори. Зроблено багато роботи, але ще є куди рости.

Виступили: Кузьменко В.Й., який зазначив, що варто уже готуватись до оздоровчої кампанії 2019 року.

Вирішили одноголосно: планувати закладати гроші на оздоровлення уже з початку бюджетного року.


3. Про стан розвитку інклюзивної освіти в районі: готовність навчальних закладів району приймати дітей з вадами зору, опорно-рухової системи та іншими вадами здоров'я, що дозволяють навчатись за загальною програмою в загальноосвітніх навчальних закладах.

Виступили: Коршнівська А.І, яка повідомила, що раніше діти з вадами здоров'я навчались в спеціальних школах за спец.програмами, зараз, щоб діти не були відірвані від соціуму – навчання повинне проходити в звичайних навчальних закладах, школи повинні бути готові до таких дітей.

На території громади 10 дітей охоплені інклюзивним навчанням, але виявлені близько 120 дітей, 17 дітей – знаходиться в спеціальних інтернат них закладах.

Виступили: Кузьменко В.Й., який запитав, що коли діти повернуться з інтернатів, що ми будемо робити, як будемо пристосовувати школи, і чи вже вони  пристосовані. Чи створений вже центр інклюзивної освіти?

Виступили: Коршнівська А.І, яка повідомила що наразі створено такий центр, проходить конкурс на вакансію директора, але проблема – розміщення центру, адже потрібно облаштовувати кімнати релаксації, сенсорну кімнату та ін.

Виступили: Волошенко А.А., яка повідомила, що на оснащення центру вже виділено 100 тис.грн, відкритим залишається питання розміщення центру.

Вирішили одноголосно: вирішити та прискорити питання з розміщенням центру інклюзивної освіти та оснащенням центру.


4. Про перспективи розвитку опорних шкіл в районі.

Виступили: Іонченко А.Л., яка повідомила що на території району створено 3 опорні навчальні заклади – Брусилівська гімназія, Брусилівська ЗОШ №1; Водотиївський НВК. В гімназії створено сучасну медіа теку з мультимедійними засобами, оснащено доступний під’їзд до навчальних закладів Брусилова. В опорних школах організовано профільне навчання.

Повідомила, що створення нових опорних закладів не планується.

Виступили: Вареник С.О., який зауважив що у всіх школах необхідно навчати господарюванню.


5. Різне.

Виступили: Вареник С.О., який запитав що зі станом ремонту доріг в районі.

Виступили: Ненюк О.О., який повідомив, що з сьогоднішнього дня працює асфальтоукладач, та завезено десять 30-ти тонних фур асфальту. Дороги ремонтують в с.Осівці та с.Нові Озеряни.

В с.Ставище до кінця року дорога ремонтуватись не буде.

Виступили: Тарасюк С.Р., який повідомив про будівництво дитячого майданчика в с.Хомутець. Повідомив, що жителі села готові працювати та допомагати, але необхідно переорати поле (4 га.), але відсутня техніка. Попрохав про допомогу.

Виступили: Вареник С.О., який зауважив, що необхідно написати звернення від громадської ради до екологічної інспекції щодо закриття сміттєзвалища на початку селища.

 


Голова громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                              В.Й.Кузьменко

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2018, 09:16