Протокол № 4 засідання Громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
П'ятниця, 06 липня 2018, 11:43

05 липня 2018 року                                                                       смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради(5 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Кучеренко В.В., Вареник С.О.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації.

1. Обговорення та затвердження плану роботи громадської ради на ІІ півріччя.
  2. Ознайомлення членів громадської ради з інформаціями, які надійшли до громадської ради.
  3. Інше.

Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний засідання).

1. Обговорення та затвердження плану роботи громадської ради на ІІ півріччя.

Виступили: Кузьменко В.Й., який озвучив перспективний перелік питань на ІІ півріччя, які члени ради детально обговорили.

Виступили: Вареник С.О., який запропонував до плану додати питання закриття сміттєзвалища в селищі, а також занепокоєний станом забезпечення твердим паливом.

Виступили: Липко В.Н., яка запропонувала додати до розгляду питання щодо стану забезпечення водопостачанням. Та пояснила, що стан води в селищі повинен бути на кращому рівні.

Виступили: Кузьменко В.Й., який попрохав запрошувати членів ГР на засідання «круглих столів» райдержадміністрації.

Вирішили одноголосно ЗАТВЕРДИТИ план роботи на ІІ квартал 2018 року (зі змінами).

Виступили: Кузьменко В.Й., який зачитав листи-відповіді, які надійшли від Брусилівської селищної ради та райдержадміністрації щодо медичної реформи.

Виступили: Дорощук О.П., який незадоволений отриманими відповідями, так як вони загального характеру та не несуть ніякої конкретики.

Виступили: Кузьменко В.Й., який пригадав що на одному з попередніх засідань, за участі голови Брусилівської селищної ради розглядалось питання щодо перенесення кабінету педіатра. Ніяких рухів не відбулось.

Члени громадської ради обурені такими рішеннями.

Вирішили одноголосно: провести перемовини з головою Брусилівської селищної ради щодо прийнятих рішень громадської ради та дотримання обіцянок представниками влади.

3. Інше.

Виступили: Вареник С.О., який запитав як проходить проведення ремонтних робіт в районі.

Виступили: Ненюк О.О., який повідомив, що проводиться ремонт на відрізку Брусилів – Ставище, та за кілька днів розпочнеться ремонт відрузка Кочерів – Вільшка.

Виступили: Кузьменко В.Й., який запитав про виплати відпускних педагогічним представникам.

Виступили: Ненюк О.О., який повідомив, що оплата пройде невдовзі.

Виступили: Кузьменко В.Й., який подякував керівникам за присутність, за те, що приймають участь у розгляді питань, які хвилюють громадськість.

Голова громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                              В.Й.Кузьменко