Протокол № 2 засідання Громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 14:14

27 грудня 2017 року                                                                     смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради(7 чол. з 9): Дорощук О.П., Прохоренко С.К., Кузьменко В.Й., Кучеренко В.В., Вареник С.О., Тарасюк С.Р., Гаєвський М.І.

Запрошені: Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації; Морозюк Л.А.- начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації; Майструк А.Г. – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Кавтиш О. – КУ «Брусилівська центральна районна лікарня».

1. Соціальна підтримка учасників АТО.
  2. Про введення в штат КУ «Брусилівська Центральна районна лікарня» посади лікаря-психолога.
  3. Ремонт доріг та вулиць населених пунктів протягом 2017 року та джерела фінансування.
  4. Проект плану соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

1. Соціальна підтримка учасників АТО.

Виступили: Майструк А.Г., який ознайомив членів ради з питанням щодо соціальної підтримки учасників АТО.

В районі проживає 128 учасників бойових дій, 4 з них отримали статус інваліда війни. Розпорядженням голови райдержадміністрації надано грошову допомогу 18-ом учасникам АТО в сумі 11,0 тис.грн. На рівні Брусилівської селищної ради виплачено грошову допомогу 65-ом уч.АТО в сумі 33,9 тис. грн.

Здійснюється професійне навчання учасників АТО, навчання з підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв ТЗ.

Організовується санаторно-курортне лікування  постраждалих уч.АТО, на придбання путівок виділено 54 243 грн., за рахунок яких оздоровлено 9 чоловік.

Виступили: Павлюк Л.В., яка повідомила що райдержадміністрацією постійно розглядаються питання по матеріальній допомозі.

Виступили: Кузьменко В.Й., який підняв питання щодо ремонту кімнати в госпіталі м.Бердичів, для лікування учасників бойових дій району.

Виступили: Кучеренко В.В., який розповів, що як мінімум раз на місяць там лікується один з учасників бойових дій нашого району.

Вирішили одноголосно: дати завдання Кучеренко В.В., підготувати кошторис, для ремонту кімнати.

Виступили: Кавтиш О. , який повідомив, що в області надається якісна психологічна допомога уч.АТО. В КУ «ЦРЛ» працює лікар психіатр, на якого покладено вести напрямок реабілітації учасників АТО. Також повідомив, що учасники АТО зачасту відмовляються від реабілітації, на обліку не стоїть жодна особа. Важливіше не ввести посаду, а якість реабілітації.

Запропонував організувати телефон «довіри» з лікарем психіатром, а також організувати зустріч лікаря з головою ГО «Атошник», де можливо більш детально обговорити дане питання.

Вирішили одноголосно: організувати телефон «довіри» та провести зустріч лікаря-психіатра з ГО «Атошник».

Виступили: Кузьменко В.Й., який зачитав відповідь надану селищною радою щодо інформування по ремонту доріг. У відповіді зазнається перелік вулиць, на яких було проведено ремонтні роботи без вказаних будь-яких цифр.

Виступили: Вареник С.О., який не задоволений відповіддю та закликав направити листа до начальника поліції  для подальшого розслідування справи.

Вирішили одноголосно: підготувати та направити листа до начальника поліції щодо розслідування справи по проведенню ремонтних робіт.

4. Проект плану соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

Виступили: Морозюк Л.А, яка ознайомила членів ради з програмою соціально-економічного розвитку.

На будівництво ЦРЛ закладено 5,5 млн. грн., харчоблоку 1,3 млн. грн.

На ремонт амбулаторій: Привороття – 1, 7 млн. грн., Морозівка – 180 тис. грн.

На ремонт Йосипівської школи – 3,1 млн. грн.., Брусилівської гімназії – 2, млн. грн..ЗОШ № 1 – 1,6 млн.грн.

Будівництво Спортивного майданчика в ЗОШ № 1 – 1,5 млн.грн.

Ремонт ЦДЮТ – 200 тис.

Ремонт Брусилівського ДНЗ 1,1 млн.грн.

Брусилівський БК – 900 тис.

Загалом на розвиток району планується витратити 67 млн.119 тис.грн.

Виступили: Морозюк Л.А., яка повідомила, що 22 грудня проект Програми затверджено на сесії селищної ради.

5. Інше.

Виступили: Прохоренко С.К., яка зауважила, що необхідно створити діалог між райдержадміністрацією, Брусилівською селищною радою, районною радою та громадськістю та проводити громадські слухання щодо мільйонних вкладень. Необхідно діяти спільно!

Кузьменко В.Й., який наголосив що наступні засідання будуть проводитись виключно за участю керівництва району.

Вирішили: проводити засідання ради за участю керівництва району.

Голова Громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                              В.Й.Кузьменко