Протокол № 1 засідання Громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 12:22

листопад 2017 року                                                                     смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради(8 чол. з 9): Дорощук О.П., Прохоренко С.К., Кузьменко В.Й., Кучеренко В.В., Коваль Ю.М., Вареник С.О., Вернидуб О.В., Липко В.Н.

Запрошені: Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

1. Обрання заступника голови громадської ради.
  2. Створення гуманітарної та соціально-економічної комісій.
  3. Затвердження положення ГР.
  4. Затвердження плану роботи на ІV квартал.

1. Обрання заступника голови громадської ради.

Виступили: Вареник С.О., який запропонував обрати заступником Прохоренко С.К.

Вирішили одноголосно: обрати заступником Прохоренко С.К.

2. Створення гуманітарної та соціально-економічної комісій.

Виступили: Кузьменко В.Й. , який провів розподіл членів ГР по двох напрямках (згідно напрямку їх основної діяльності).

Гуманітарна комісія:

Кучеренко В.В. – голова комісії;

Гаєвський М.І.;

Липко В.Н.;

Тарасюк С.Р.

Соціально-економічна комісія:

Вареник С.О. – голова комісії;

Дорощук О.П.;

Прохоренко С.К.;

Вернидуб О.В.

Вирішили одноголосно: затвердити членів комісій.

3. Затвердження положення ГР.

Виступили: Кузьменко В.Й., який зачитав Типове Положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній,  районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Виступили: Вареник С.О., який запропонував запрошувати на засідання ГР керівників району.

Вирішили одноголосно: затвердити Положення.

4. Затвердження плану роботи на ІV квартал.

Виступили: Кузьменко В.Й, який зачитав проект плану роботи ГР на квартал.

Виступили: Прохоренко С.К., яка запропонувала включити до плану роботи привітання дітей району на свята.

Виступили: Дорощук О.П., який запропонував включити до плану роботи розглядати заяви та звернення громадян.

Виступили: Тарасюк С.Р. , який запропонував збори проводити у вівторок або четвер.

Члени ГР підтримали.

5. Інше.

Виступили: Кузьменко В.Й, який запропонував окреслити питання, які розглядатимуться на найближчих засіданнях ГР.

Вернидуб О.В. , який підняв питання допомоги сім'ям загиблих учасників АТО.

Кучеренко В.В., який запропонував взяти шефство над кімнатою у Бердичівському госпіталі для учасників бойових дій району.

Вернидуб О.В. , який запропонував створити кімнату для психічної реабілітації учасників АТО в районі з кваліфікованим фахівцем.

Вареник С.О., який запропонував розглянути питання щодо ремонту доріг.

Вернидуб О.В. , який запропонував включити до туризму по району «Козацький стан».

Дорощук О.П., який запропонував включити до розгляду питання стихійного ринку.

Кузьменко В.Й., який наголосив що ці питання будуть розглянуті на засіданнях громадської ради.

Голова Громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                              В.Й.Кузьменко