Установчі збори щодо формування громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:15

Установчі збори щодо формування громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації відбудуться 7 листопада 2017 року о 15-00 год. в актовому залі райдержадміністрації.

За результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, на відповідність вимогам, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України), ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації сформовано список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах.

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, нараховує 10 представників:

ПІБ кандидата

(за алфавітом)

Посада кандидата із зазначенням

повної назви ІГС

1.

Вареник Сергій Олександрович

Член ГО «Український союз»

2.

Вернидуб Олексій Васильович

Радник отамана з військово-патріотичного виховання ГО «Поліське козацтво» Святого Апостола Андрія Первозванного

3.