Зараз на сайті:

Протокол засідання Громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації PDF Друк
Громадська рада - Оголошення (громадська рада)
Четвер, 06 жовтня 2016, 10:12

05 жовтня 2016 року                                                                     смт.Брусилів

Присутні: члени Громадської ради(4 чол. з 12): Венчагов В.В., Прохоренко С.К., Андреєва Г.М., Гаєвський М.І.;

Запрошені: Шишковський А.Л.- голова райдержадміністрації, Павлюк Л.В. – керівник апарату, начальник відділу організаційної роботи, Коваль В.М. – начальник відділу культури райдержадміністрації, Майструк А.Г. – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Овдієнко Н.В.- головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

1. Розвиток дозвілля молоді.
  2. Допомога дітям з ДЦП.
  3. Вирішення питань щодо кікбоксингу.
  4. Проведення Дня захисника України – 2016.
  5. Інше.

Голосування не проводиться так як присутні менше половини членів громадської ради.

1. 1. Розвиток дозвілля молоді.

Виступили: Коваль В.М. , який прозвітував про роботу Будинків культури району. Повідомив, що в смт.Брусилів в дитячій та дорослій бібліотеках функціонують комп’ютерні класи з безкоштовним доступ до інтернету. В одному з парків Брусилова встановлена вільна Wi-Fi- зона. 75 дітей району задіяні на заняттях в музичній школі.

Надав інформацію, що проведення дискотек в РБК економічно необґрунтована, так як їх відвідує мала кількість молоді. По населених пунктах вечірні дискотеки проводяться в с.Озера, с.Биків, с.Соловіївка, с.Хомутець.

Майструк А.Г., який повідомив, що в деяких населених пунктах не проводиться робота з молоддю.

Андреєва Г.М., яка запропонувала шукати працівників, які достойно будуть виконувати свою роботу.

Коваль В.М., який повідомив, що повинен бути високий рівень дискотек, для того щоб заохотити молодь їх відвідувати.

Шишковський А.Л., який запропонував запрошувати 1 раз на місяць гостей зі столиці чи інших міст зі своєю апаратурою.

1. 2. Допомога дітям з ДЦП.

Виступили: Майструк А.Г. , який подав усний звіт про дітей інвалідів та про їх навчання.

Венчагов В.В., який повідомив що отримав звернення про невідповідність пандуса в с.Соловіївка.

Шишковський А.Л., який повідомив, що в с.Соловіївка ремонтується пандус.

1. 3. Вирішення питань щодо кікбоксингу.

Виступили: Венчагов В.В., який повідомив, що в районі є чемпіони України, які в нас не визнані, так як не отримали від адміністрації розряду.

Овдієнко Н.В., яка надала перелік необхідних документів для тренера та його подальших дій.

Шишковський А.Л., який дав завдання донести дану інформацію до тренера для встановлення йому розряду.

1. 4. Проведення Дня захисника України – 2016.

Виступили: Шишковський А.Л., який повідомив, що святкування відбудеться 13 жовтня, в актовій залі приміщення райдержадміністрації. Перед цим буде проведено об’їзд пам’ятників загиблим.

Дав завдання запросити учасників АТО на святкування.

Коваль В.М., який повідомив, що в с. Високе 14 жовтня приїде гурт «Древляни».

1. 5. Інше.

Виступили: Шишковський А.Л., який запропонував запрошувати сільського та селищного голів для того, щоб вони могли впливати на своїх територіях.

Прохоренко С.К. , яка підняла питання роботи поліції та повідомила, що в нічний час молодь веде себе неадекватно, руйнує майно, буянить.

Шишковський А.Л., який повідомив, що після об’єднання громад буде створена місцева муніципальна поліція.

Голова Громадської ради при

Брусилівській районній державній

адміністрації                                                                                 В.В.Венчагов