Зараз на сайті:

17 вересня 2015 року відбулися збори громадської ради . PDF Друк
Громадська рада - Оголошення (громадська рада)
Четвер, 17 вересня 2015, 16:54

Громадською радою було обрано голову – Венчагова Валентина Володимировича та секретаря – Петричко Мирославу Йосипівну.

На зборах створили соціально-економічну та гуманітарну комісію.

До комісії  соціально-економічної сфери входять: Кучеренко В.В. – голова комісії, Прохоренко С.К., Воробей О.О., Тюрменко А.М., Гаєвський М.І., Терен О.В.. До складу гуманітарної кмісії входять: Петричко М.Й. – голова комісії, Андреєва Г.М., Греченюк К.С., Романина О.С., Тарасюк С.Р.. За склад комісій проголосовано одноголосно та затверджено громадською радою.

Також громадською радою було схвалено та затверджено положення про громадську раду.

На засіданні громадської ради внесено пропозиції щодо плану роботи  до кінця поточного року. Сплановано провести навчання членів громадської ради з працівниками соціального захисту щодо субсидій, щоб ґрунтовно відповідати на питання громадян в цьому напрямку. Також одним з головних пунктів плану роботи була підтримка учасників АТО. Вирішено затвердити план на наступному зібранні.

Члени громадської ради створили графік прийому громадян. Прийом буде проводити голова громадської ради Валентин Володимирович кожну 2-у та 4-ту п’ятниці у громадській приймальні районної державної адміністрації з 900 до 1300.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 вересня 2015, 07:58