img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Оголошення (громадська рада)
Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних організацій, творчих, професійних спілок та їх об’єднань, засобів масової інформації долучитися до участі громадськості у формуванні та реалізації державної та регіональної політики. PDF Друк
Четвер, 19 вересня 2019, 14:03

За рішенням ініціативної групи, вже із 20 вересня громадські організації району можуть подати пакети документів для участі в установчих зборах для формування оновленого складу громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації. Документи прийматимуться до 7 жовтня.

Орієнтовна дата проведення установчих зборів – 07.11.2019.


Вимоги до кандидатів до складу громадської ради

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку та не менше шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.


До складу громадської ради не можуть бути обрані представники ІГС, які є депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.


Перелік документів, що подаються:

  1. заява (у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства);

  2. прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

  3. заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;

  4. біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
Детальніше...
 
Протокол № 2 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Четвер, 18 квітня 2019, 09:56

Протокол № 2
засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації

 

 

16 квітня 2019 року                                                                        смт.Брусилів


 

 

Присутні: члени Громадської ради(6 чол. з 9): Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Гаєвський М.І., Прохоренко С.К., Вареник О.С., Тарасюк С.Р.

 

 

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації; Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації; Шкуратівський В.В. – заступник голови Брусилівської селищної ради; Медведчук В.В. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, ЦЗН райдержадміністрації.

 


 

Порядок денний

 

1. Звіт голови громадської ради про роботу ради за 2018 рік.

 

2. Організація Дня довкілля. Благоустрій населених пунктів району.

 

3. Інше.

 

 

Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

 

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний та регламент засідання).

 

Детальніше...
 
Протокол № 1 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Субота, 02 лютого 2019, 08:21

01 лютого 2019 року                                                             смт.Брусилів


Присутні: члени Громадської ради(5 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Гаєвський М.І., Прохоренко С.К.


Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації; Коваль В.М.- головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; Дрозд О.С. – начальник філії районного центру зайнятості.


Порядок денний

1. Обговорення плану роботи громадської ради на 2019 рік.

2. Звіт першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи на 2019 рік.

3. Питання зайнятості населення району.

4. Проведення заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня. (Визначення номінанта на звання «Жінка року» серед громадських діячів.)

Детальніше...
 
Протокол № 7 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
Вівторок, 20 листопада 2018, 17:25

20 листопада 2018 року                                                                смт.Брусилів


Присутні: члени Громадської ради(9 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Кучеренко В.В., Вареник С.О., Гаєвський М.І., Вернидуб О.В., Тарасюк С.Р., Прохоренко С.К.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації, Рафальська Н.А. – голова районної ради; Шкуратівський В.В. – заступник голови Брусилівської селищної ради; Мазуренко В.В., Святненко Г.І., Коваль В.М., Макаревич Н.М.


Порядок денний

1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.

2. Про надання психологічної допомоги учасникам АТО.

3. Про розгляд пропозиції щодо висування Петра Олександровича Андрійчука (художнього керівника і диригента ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка») на здобуття Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2019 року в номінації «Мистецтво».

4. Різне.


Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний засідання).


1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами населених пунктів району.


Виступили: Кузьменко В.Й., який повідомив що важко влаштувати дітей до дитячого садочка.

Виступили: Макаревич Н.М., яка сповістила про те, що в районі числиться 17 ДНЗ, з них 2 НВК, де навчаються 453 дитини. В Брусилівському садочку не вистачає місць, для охоплення дошкільним навчанням всіх дітей.

Виступили: Шкуратівський В.В., який повідомив, що планується відкриття ще одного садочка в селищі Брусилів. Але про терміни поки говорити важко – адже приміщення повинно бути передано постановою Кабміну.

Виступили: Коваль В.М., який повідомив що в Ставищенському садочку «Калинка» налічується 30 дітей та вистачає місць для навчання. Планується розширення шляхом перенесення комп’ютерного класу в інше приміщення. Також планується проведення термосанації.

Виступили: Макаревич Н.М., яка розповіла, що в населених пунктах району налічується мала кількість дітей, але за необхідності відкриваються нові групи.


Вирішили одноголосно рекомендувати голові Брусилівської селищної ради та першому заступнику голови райдержадміністрації:

1. Прискорити вирішення питання щодо передачі приміщення для відкриття садочка.

2. Забезпечити відкриття нових груп в дошкільних навчальних закладах району (за необхідністю, при повній наповненості).

Детальніше...
 
Протокол № 5 засідання громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації PDF Друк
П'ятниця, 21 вересня 2018, 09:11

20 вересня 2018 року                                                                       смт.Брусилів


Присутні: члени Громадської ради(6 чол. з 9): Дорощук О.П., Кузьменко В.Й., Липко В.Н., Кучеренко В.В., Вареник С.О., Гаєвський М.І.

Запрошені: Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації, Рафальська Н.А. – голова районної ради; Павлюк Л.В. – керівник апарату райдержадміністрації, Волошенко А.А. – секретар Брусилівської селищної ради, представники відділів освіти та культури райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради.


Порядок денний

1. Відзначення Дня партизанської слави в районі.

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул,роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

3. Про стан розвитку інклюзивної освіти в районі: готовність навчальних закладів району приймати дітей з вадами зору, опорно-рухової системи та іншими вадами здоров'я, що дозволяють навчатись за загальною програмою в загальноосвітніх навчальних закладах.

4. Про перспективи розвитку опорних шкіл в районі.

5. Різне.


Виступили: Кузьменко В.Й., який представив присутніх членів громадської ради та запрошених, а також оголосив порядок денний засідання.

(Члени ради одноголосно затвердили порядок денний засідання).


1. Відзначення Дня партизанської слави в районі.

Виступили: Кіщенко Л.В, яка повідомила, що сценарій на захід вже підготовлено.

Виступили: Павлюк Л.В., яка сповістила про те, що необхідно організувати покладання квітів.

Виступили: Рафальська Н.А., яка запропонувала запросити до мітингу школярів.

Вирішили одноголосно День партизанської слави проводити 21 вересня об 11.00 год, за участі керівників району, ветеранів, родичів партизанів, громадськості, школярів.

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2018, 09:16
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6