Інформація про результати проведення перевірки Гречко О.М. PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:47

28 лютого 2017 року у відділі економічного розвитку і торгівлі Брусилівської  районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Гречко Олени Михайлівни, головного спеціаліста сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку і торгівлі Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, відділом економічного розвитку і торгівлі Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Гречко О.М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гречко Олени Михайлівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».