Інформація про результати проведення перевірки Шарамко М.П. PDF Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 11:15

28 лютого 2017  року в службі у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Шарамко Марії Павлівни, головного спеціаліста служби у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, службою у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Шарамко М.П.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шарамко Марії Павлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Четвер, 10 серпня 2017, 11:16