Нагорна Олена Василівна PDF Друк
Четвер, 06 липня 2017, 08:16

12 червня 2017 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Нагорної Олени Василівни – провідного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин та кадрової роботи.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Нагорної О.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Нагорної Олени Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».