Зараз на сайті:

Райдержадміністрація - Очищення влади
Написав Administrator
Вівторок, 18 квітня 2017, 00:00

18 квітня 2017 року у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області  розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади",  щодо Медведчука Василя Васильовича  – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення  райдержадміністрації.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" та декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік Медведчука В.В. додаються.

Останнє оновлення на Четвер, 10 серпня 2017, 14:01