Інформація про результати проведення перевірки Сичинської В.М. PDF Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 00:00

27 січня 2017 року в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Сичинської Валентини Михайлівни, головного спеціаліста загального відділу апарату   Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, апаратом Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Сичинської В.М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Сичинської Валентини Михайлівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Четвер, 15 червня 2017, 11:57