Інформація про результати проведення перевірки Руденко Т.Г. PDF Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 00:00

27 січня 2017 року в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Руденко Тетяни Григорівни, головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату   Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, апаратом Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Руденко Т.Г.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Руденко Тетяни Григорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Четвер, 15 червня 2017, 11:58