Інформація про результати проведення перевірки Петренко Ю.В. PDF Друк
Понеділок, 16 січня 2017, 00:00

16 січня 2017 року в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Петренко Юлії Василівни, головного спеціаліста, юрисконсульта апарату Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, апаратом Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Петренко Ю.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Петренко Юлії Василівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2017, 21:05