Інформація про результати проведення перевірки Несенюк С.В. PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 00:00

14 листопада 2016 року в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Несенюк Світлани Василівни, начальника служби у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, апаратом Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Несенюк С.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Несенюк Світлани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2017, 21:06