Інформація про результати проведення перевірки Майструка А.Г. PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 00:00

14 листопада 2016 року в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Майструка Андрія Григоровича, начальника управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, апаратом Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Майструка А.Г.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Майструка Андрія Григоровича  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2017, 21:07