Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Боровської С.В. PDF Друк
Вівторок, 12 червня 2018, 08:13

12 червня 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Боровської Світлани Василівни – начальника відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Боровської С.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Боровської Світлани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 14:05

Інформація про результати проведення перевірки Ненюк О.В. PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 08:17

30 травня 2018 року у відділі освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської  районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Ненюк Ольги Віталіївни, головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, відділом освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ненюк О.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ненюк Ольги Віталіївни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Боровська Світлана Василівна PDF Друк
Середа, 14 березня 2018, 16:11

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації надає копію заяви та декларації (за посиланням https://public.nazk.gov.ua/declaration/e858a16c-bb1f-4f94-9e75-d9543c9c8495) для оприлюднення на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Боровської Світлани Василівни – начальника відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Васяніна Алла Йосипівна PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 15:19

13 лютого 2018 року в службі у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області  розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади",  щодо Васяніної Алли Йосипівни  – головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік Васяніної А.Й.   додаються.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19