Очищення влади

Завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Аврамчук Тетяни Анатоліївни - головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог PDF Друк
П'ятниця, 01 лютого 2019, 16:26

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації просить оприлюднити на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації інформацію про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 лютого 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Аврамчук Тетяни Анатоліївни - головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Аврамчук Т.А.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Аврамчук Тетяни Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Гарасим Світлана Геннадіївна PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 11:38

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації надає копію заяви та декларації (за посиланням https://public.nazk.gov.ua/declaration/20681832-846f-471a-97e9-55ce703d585d для оприлюднення на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Гарасим Світлани Геннадіївни - головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог.

Останнє оновлення на Четвер, 17 січня 2019, 11:50

Розпочалося проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Гарасим Світлани Геннадіївни PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 11:35

Повідомляємо, що 15 січня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення розпочалося проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Гарасим Світлани Геннадіївни - головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог.

Завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ткачук Крістіни Володимирівни - провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. PDF Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:37

14 січня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ткачук Крістіни Володимирівни - провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ткачук К.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ткачук Крістіни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21