Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року PDF Друк

На виконання статті 28 Бюджетного

кодексу України відділ фінансів

Брусилівської райдержадміністрації

надає інформацію про виконання районного

бюджету за І квартал 2019 року

Протягом І кварталу 2019 року до  районного бюджету надійшло 23372,7 тис.грн. Доходи загального фонду склали 23225,9 тис.грн. та спеціального фонду 146,8 тис.грн.

За І квартал 2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 603,0 тис.грн., що складає 155,2% затвердженого показника.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 9,5 тис.грн., що складає 63,3% запланованого річного показника.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів) займає податок та збір на доходи фізичних осіб –  50,6 відсотка. Протягом І кварталу 2019 року до бюджету району надійшло 305,3 тис.грн. даного податку.

Питома вага надходжень адміністративного збору за проведення державної реєстрації в структурі доходів районного бюджету становить 2,4 відсотки, надходження склали 14,7 тис.грн.

Питома вага надходжень адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, в структурі доходів районного бюджету становить 45,8 відсотки. До бюджету району надійшло 258,2 тис.грн. даного податку.

До загального фонду районного бюджету надійшла рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів(крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) в сумі 24,8 тис.грн., що становить 4,1 відсотка в структурі доходів районного бюджету.

До спеціального фонду надійшло 9,5 тис.грн. власних надходжень бюджетних установ.

Видатки загального фонду районного бюджету за І квартал 2019 року становили 23162,6 тис. грн., що менше відповідного показника І кварталу 2018 року на 12210,4 тис.грн.

Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

На видатки по утриманню установ та проведення заходів по галузі «Освіта»  спрямовано кошти у сумі 1129,4 тис. грн., що на 230,0 тис.грн. більше ніж за  І квартал 2018 року.

Найбільшу питому вагу, 92,9 відсотка, становлять видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення. Протягом І кварталу 2019 року спрямовано 21509,6 тис. грн., що на 12470,7 тис.грн. менше, ніж за І квартал 2018 року.

По установах культури проведені видатки становлять 70,8 тис. грн., що на 30,4 тис.грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 265,2 тис. грн., що на 68,6 тис.грн. більше показника І кварталу 2018 року.

Аналізуючи виконання районного бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 1332,3 тис. грн., що на 347,5 тис.грн. більше видатків проведених у І кварталі 2018 року.

На придбання продуктів харчування для потреб бюджетних установ та на забезпечення їх медикаментами  спрямовано 13,3 тис.грн. та 0,9 тис.грн.

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 98,2 тис.грн., що на 16,1 тис.грн. менше видатків, проведених протягом І кварталу 2018 року.

Передана медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам до  бюджету Брусилівської селищної ради в сумі 177,5 тис.грн. та дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я у сумі 10,2 тис.грн.

По спеціальному фонду районного бюджету проведено видатків на суму 106,4 тис.грн.

Протягом І кварталу 2019 року до районного бюджету надійшло з державного бюджету 177,3 тис.грн. базової дотації, 101,7 тис.грн. дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, що в повному обсязі відповідає запланованому на І квартал 2019 року показнику.

До районного бюджету надійшло субвенцій з державного та місцевих бюджетів на загальну суму 22343,8 тис. грн.

Із них :

- виплата допомог сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку  – 6520,0 тис. грн.;

- надання пільг і субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг водопостачання – 14474,5  тис. грн.;

- надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 13,9 тис.грн.;

- утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною»,оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя – 389,1 тис. грн.;

- освітня субвенція – 667,8 тис.грн.;

- медична субвенція – 177,5 тис. грн.;

- інших субвенцій – 101,0 тис.грн.

Брусилівська районна державна адміністрація.