Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року PDF Друк

На виконання статті 28 Бюджетного

кодексу України відділ фінансів

Брусилівської райдержадміністрації

надає інформацію про виконання районного

бюджету за І квартал  2018 року

Протягом січня – березня 2018 року до  районного бюджету надійшло 36153,0 тис.грн. Доходи загального фонду склали 36146,3 тис.грн. та спеціального фонду 6,7 тис.грн.

За 1 квартал 2018 року до загального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 371,2 тис.грн., що складає 203,0% затвердженого показника.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 6,7 тис.грн., що на 3,0 тис.грн. більше запланованого показника.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів) займає податок та збір на доходи фізичних осіб –  54,4 відсотки. Протягом січня – березня 2018 року до бюджету району надійшло 202,1 тис.грн. даного податку.

Питома вага надходжень адміністративного збору за проведення державної реєстрації в структурі доходів районного бюджету становить 1,5 відсотки, надходження склали 5,6 тис.грн.

Питома вага надходжень адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, в структурі доходів районного бюджету становить 44,0 відсотки. До бюджету району надійшло 163,5 тис.грн. даного податку.

До спеціального фонду надійшло 5,0 тис.грн. власних надходжень бюджетних установ та 1,7 тис.грн. коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. У структурі надходжень доходів спеціального фонду (без урахування між бюджетних трансфертів) зазначені платежі займають відповідно 75,1 % та 24,9%.

Видатки загального фонду районного бюджету за І квартал 2018 року становили 35373,0 тис. грн., що перевищує відповідний показник І кварталу 2017 року на 8280,7 тис.грн.

Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

На видатки по утриманню установ та проведення заходів по галузі «Освіта»  спрямовано кошти у сумі 899,4 тис. грн., що на 333,0 тис.грн. менше ніж за І квартал 2017 року.

Найбільшу питому вагу, 96,1 відсотка, становлять видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення. Протягом І кварталу 2018 року спрямовано 33980,3 тис. грн., що на 8612,4 тис.грн. більше, ніж у І кварталі 2017 року.

По установах культури проведені видатки становлять 40,4 тис. грн., що на 2,5 тис.грн. менше ніж у відповідному періоді минулого року.

Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 196,6 тис. грн., що на 87,1 тис.грн. менше показника І кварталу 2017 року

Аналізуючи виконання районного бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 984,8 тис. грн., що на 39,8 тис.грн. більше видатків І кварталу 2017 року

На придбання продуктів харчування для потреб бюджетних установ  спрямовано 9,3 тис.грн., що на 1,6 тис.грн. менше відповідного періоду минулого року.

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 114,3 тис.грн., що на 141,9 тис.грн. менше видатків, проведених у І кварталі 2017 року.

Передана медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам до  бюджету Брусилівської селищної ради в сумі 237,2 тис.грн.

Надана субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів на суму 6,0 тис.грн.

По спеціальному фонду районного бюджету проведено видатків на суму 2,9 тис.грн.

Протягом  січня – березня 2018 року до районного бюджету надійшло з державного бюджету 117,9 тис.грн. базової дотації, 118,8 тис.грн. дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, що в повному обсязі відповідає запланованому на  1 квартал 2018 року показнику.

До районного бюджету надійшло субвенцій з державного та місцевих бюджетів на загальну суму 35538,3 тис. грн.

Із них :

- виплата допомог сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 6519,5 тис. грн.;

- надання пільг і субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 26143,8  тис. грн.;

- надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 827,7 тис.грн.;

- утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 395,1 тис. грн.;

- освітня субвенція – 946,8 тис.грн.;

- медична субвенція – 237,2 тис. грн.;

- інших субвенцій – 468,2 тис.грн.