Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року PDF Друк

На виконання статті 28 Бюджетного

кодексу України управління фінансів

Брусилівської райдержадміністрації

надає інформацію про виконання районного

бюджету за 9 місяців 2017 року

Протягом січня – вересня 2017 року до  районного бюджету надійшло 72598,6 тис.грн. Доходи загального фонду склали 71036,4 тис.грн. та спеціального фонду 1562,2 тис.грн.

За 9 місяців 2017 року до загального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 765,1 тис.грн., що складає 173,5% затвердженого показника.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 12,2 тис.грн., що на 6,5 тис.грн. менше запланованого показника.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів) займає податок та збір на доходи фізичних осіб – 80,2 відсотки. Протягом 9 місяців 2017 року до бюджету району надійшло 613,9 тис.грн. даного податку.

Питома вага надходжень адміністративного збору за проведення державної реєстрації в структурі доходів районного бюджету становить 6,4 відсотки, надходження склали 49,1 тис.грн.

Питома вага надходжень адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, в структурі доходів районного бюджету становить 13,0 відсотків. До бюджету району надійшло 99,3 тис.грн. даного податку.

Інші надходження районного бюджету склали 2,8 тис.грн.

До спеціального фонду надійшло 12,2 тис.грн. власних надходжень. У структурі надходжень доходів спеціального фонду (без урахування між бюджетних трансфертів) зазначені платежі займають  100 відсотків.

Видатки загального фонду районного бюджету за 9 місяців 2017 року становили 71416,7 тис. грн.

Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

На видатки по утриманню установ та проведення заходів по галузі «Освіта»  спрямовано кошти у сумі 3749,3 тис. грн.

На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 66047,0 тис. грн.

По установах культури проведені видатки становлять 93,6 тис. грн.

Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 647,4 тис. грн.

Аналізуючи виконання районного бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 2917,1 тис. грн.

На придбання продуктів харчування для потреб бюджетних установ та на забезпечення їх медикаментами спрямовано відповідно 29,3 тис.грн. та 3,3 тис. грн.

Передана медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам до  бюджету Брусилівської селищної ради в сумі 619,0 тис.грн.

Надана субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів на суму 31,0 тис.грн.

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 255,8 тис. грн.

Протягом  9 місяців 2017 року до районного бюджету надійшло з державного бюджету 272,1 тис.грн. базової дотації, 166,7 тис.грн. додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, що в повному обсязі відповідає запланованому на  9 місяців 2017 року показнику.

До районного бюджету надійшло субвенцій з державного та місцевих бюджетів на загальну суму 69289,7 тис. грн.

Із них :

- виплата допомог сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 20036,7 тис. грн.;

- надання пільг і субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 44630,5  тис. грн.;

- надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу –1216,7 тис.грн.;

- утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 989,4 тис. грн.;

- освітня субвенція – 1797,4 тис.грн.

- медична субвенція – 619,0 тис. грн.

- інших субвенцій – 542,8 тис.грн.

Брусилівська районна

державна адміністрація.