Звіт про використання бюджетних коштів районного бюджету за період з 22 травня по 29 травня 2015 року PDF Друк
Середа, 01 липня 2015, 08:36

Протягом тижня до загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 148914,76 грн., в т.ч. податок та збір на доходи фізичних осіб – 142821,54 грн., надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 3491,99 грн. та інші надходження – 2601,23 грн.
У рамках реалізації державних програм соціального захисту населення протягом тижня з державного бюджету районним бюджетом отримано та перераховано головним розпорядникам коштів:
базову дотацію   в обсязі 98600 грн.;
освітню субвенцію в  обсязі 1369150 грн.;
медичну субвенцію в обсязі 398650 грн.;
субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та при будинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в обсязі 960,00 грн..

Упродовж тижня на утримання бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету спрямовано 1 770 209,94 грн., з яких на фінансування: районної ради – 22108,17 грн., установ, програм та заходів у галузі освіти –  1183686,94 грн.; закладів у галузі охорони здоров’я – 364800,17 грн., закладів та заходів у сфері культури – 110219,29 грн.; установ та заходів у галузі фізичної культури та спорту – 15151,76 грн., установ соціального забезпечення – 73303,16 грн., на виконання районної програми розвитку архівної справи – 940,45 грн.

За напрямками спрямування найбільшу частку видатків районного бюджету спрямовано на оплату праці працівників бюджетних установ – 1616248,84 грн., або 91,3 відсотка від загального обсягу видатків районного бюджету. На оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами – 26855,01 грн., на оплату продуктів харчування – 77723,93 грн.

Протягом тижня проведено фінансування пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на оплату природного газу на суму 140829,00 грн.
-         пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, у зв’язку з хворобою або вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків на оплату природного газу на суму 18358,00 грн.;
-         пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на оплату природного газу на суму 264045,00 грн.;
-         пільг багатодітним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на оплату природного газу на суму 36581,00 грн.;
-         субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату природного газу на суму 176367,00 грн.
-         компенсація населенню додаткових витрат на оплату послуг газопостачання – 3127,00 грн.
-         пільги пенсіонерам з числа із захисту рослин, педагогів, медичних працівників, працівників культури – 52085,00 грн.
-         компенсаційні виплати на пільговий проїзд громадян автомобільним транспортом – 741,51 грн.