Зараз на сайті:

На виконання статті 28 Бюджетного
кодексу України управління фінансів
Брусилівської райдержадміністрації
надає інформацію про виконання районного
бюджету за І квартал 2015 року

Протягом  січня – березня 2015 року до районного бюджету надійшло 16887,6 тис.грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 16783,6 тис.грн. та по спеціальному фонду в сумі 104,0 тис.грн.
Протягом 1 кварталу 2015 року до загального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 1402,5 тис.грн., що складає 100% затвердженого показника.
До спеціального фонду районного бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 104,0 тис.грн., що на 40,1 відсотка більше в порівнянні з затвердженими показниками, тобто сума отриманих надходжень перевищує запланований обсяг доходів на 29,8 тис.грн.
Найбільшу питому вагу у структурі надходжень загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб – 98,8 відсотків. Протягом січня – березня 2015 року до бюджету району надійшло 1386,0 тис.грн. даного податку.
Питома вага надходжень податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності в структурі доходів районного бюджету становить 0,2 відсотки, надходження склали 2,3 тис.грн.
Питома вага надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, в структурі доходів районного бюджету становить 0,7 відсотки. До бюджету району надійшло 9,8 тис.грн. даного податку.
Інші надходження районного бюджету склали 4,4 тис.грн.
До спеціального фонду надійшло 104,0 тис.грн. власних надходжень. У структурі надходжень доходів спеціального фонду (без урахування між бюджетних трансфертів) зазначені платежі займають 100,0 відсотків.
Видатки загального фонду районного бюджету за І квартал 2015 року становили 15792,4 тис. грн., що перевищує відповідний показник  2014 року на 1109,5 тис. грн., або на 7,6 відсотка.
Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.
Найбільшу питому вагу, 37,6 відсотка, становлять видатки на утримання установ та проведення заходів по галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано кошти у сумі 5941,5 тис. грн., що на 438,3 тис. грн. більше ніж у І кварталі 2014 року.
На видатки по охороні здоров’я спрямовано 1862,7 тис. грн., що більше ніж у відповідному періоді минулого року на 274,8 тис. грн.
На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 7206,9 тис. грн. що на 1326,1 тис.грн. більше ніж у І кварталі 2014 року.
По установах культури проведені видатки становлять 576,8 тис. грн., що на 266,7 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
На утримання установ та проведення заходів з фізичної культури і спорту спрямовано 44,4 тис. грн., що на 15,8 тис.грн. більше показника відповідного періоду минулого року.
Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 138,9 тис. грн., що на 57,8 тис.грн більше ніж у І кварталі 2014 року.
Аналізуючи виконання районного бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 6797,5 тис. грн., або на 581,3 тис.грн. більше, ніж у І кварталі 2014 року.
На придбання продуктів харчування для потреб бюджетних установ та на забезпечення їх медикаментами спрямовано відповідно 139,5 та 13,3 тис. грн.
На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 1050,3 тис. грн.
По спеціальному фонду районного бюджету проведено видатків на загальну суму 53,9 тис. грн.
У І кварталі 2015 року до районного бюджету надійшло з Державного бюджету 887,4 тис.грн. базової дотації, що в повному обсязі відповідає запланованому на І квартал 2015 року показнику.
До районного бюджету надійшло субвенцій з Державного бюджету на загальну суму 14493,6 тис. грн.
Із них :
- виплата допомог сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 4350,0 тис. грн.;
- надання пільг і субсидій населенню –  2531,8 тис. грн.;
- утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 256,6 тис. грн.;
- освітня субвенція – 5053,8 тис.грн.
- медична субвенція – 2301,5 тис. грн.
 За І квартал 2015 рік районний бюджет виконано по загальному фонду з профіцитом на суму 985,3 тис.грн. По спеціальному фонду бюджет виконано з профіцитом на суму 50,2 тис.грн. (за рахунок зміни залишків на рахунках бюджетних установ на суму 50,2 тис.грн.)
                                                                                           Брусилівська районна
                                                                                           державна адміністрація.