Зараз на сайті:

Вшануймо пам'ять Героїв! PDF Друк
Сторінка памяті - Сторінка памяті
Четвер, 15 вересня 2016, 15:20

Їхнє життя було прикладом мужності, героїзму і патріотизму. Наші патріоти кров’ю і життям, не чекаючи подяк чи нагород, довели — Україна буде незалежною. Адже її є кому захистити.

А нашим обов’язком є увіковічення пам'яті про учасників антитерористичної операції, Героїв Небесної Сотні, Борців за незалежність…

Вклонімося ж пам’яті героїв, полеглих у боротьбі за свободу, гідність та незалежність Української держави, віддамо шану світлій пам’яті тих, хто не повернувся із вогневих точок українського Сходу.

23 серпня відбулося відкриття пам’ятника «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, цілісність та гідність України», який присвячений всім, хто віддав своє життя за вільну, єдину Україну, щоб ми жили під мирним небом і не знали жахіть війни.

Фото: пам’ятник «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, цілісність та гідність України».

Схиляємо голови в пам'ять учасників антитерористичної операції на сході України:

Жабенка Юрія Леонідовича, жителя сел. Брусилів, який загинув 8 серпня 2014 року під час обстрілу військової частини біля м. Амвросіївка Донецької області.

Жабенко Юрію встановлено меморіальну дошку на стінах школи, в якій він навчався та пам’ятник на місці поховання.

Фото: меморіальна дошка та пам’ятник Жабенко Ю.

Стельмаха Олександра Миколайовича, вихованця Хомутецької загальноосвітньої школи, який пав смертю хоробрих 2 лютого 2015 року поблизу с. Піски Донецької області.

Стельмаху Олександру також встановлено меморіальну дошку на стінах школи, в якій він навчався та пам’ятник.

Фото: меморіальна дошка та пам’ятник Стельмаху О.

Кірілова Даніїла Олександровича, жителя с. Долинівка, життя якого обірвалося 11 серпня 2014 року, під час боїв в с. Степанівка Донецької області.

Кірілову Даніїлу встановлено памʼятник на місці поховання.

Фото: пам’ятник Кірілову Д.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 березня 2017, 09:48