Стельмах Олександр Миколайович PDF Друк
Четвер, 02 липня 2015, 09:40

Народився 8 серпня 1990 року в с. Радовель Олевського району Житомирської області. Пізніше родина переїхала до с. Хомутець Брусилівського району Житомирської області.

Батько – Стельмах Микола Миколайович (1968 р. н.).

Мати – Стельмах Марія Адамівна (1969 р.н.).

Брат Стельмах Сергій Миколайович також обрав долю людини в погонах – нині навчається в Київській Національній академії внутрішніх справ.

Стати військовим – це була заповітна мрія Олександра з дитинства. І хлопчина старанно готував себе до цього. Щоранку односельці бачили як Олександр здійснював ранкову пробіжку, займався на турніку. Він гарно навчався.
Олександр Стельмах свідомо пов’язав своє життя із захистом безпеки держави. Після закінчення Хомутецької ЗОШ (2005р.) вступив на навчання до Чернігівського військового ліцею, який успішно закінчив у 2008 році.

Далі навчався у  Львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного. Після закінчення навчання у 2013 році був направлений для подальшого проходження служби до 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади. У складі бригади брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

Загинув 2 лютого 1015 року поблизу с. Піски Донецької області. Похоронений в селі Хомутець.

Герої не вмирають: вони живуть у наших серцях…

Останнє оновлення на Понеділок, 06 березня 2017, 09:37