Зараз на сайті:

Жабенко Юрій Леонідович PDF Друк
Сторінка памяті - Сторінка памяті
Четвер, 02 липня 2015, 09:37

Жабенко Юрій народився 12 січня 1994 року в смт Брусилів. Нелегке дитинство було у хлопчини, адже ріс у багатодітній малозабезпеченій сім’ї. Рано втратив батька. З дитячих років звик працювати: потрібно було допомагати матері ростити менших братика і двоє сестричок, оскільки був старшою дитиною в родині.
Після закінчення Брусилівської загальноосвітньої школи №1 , навчався у Коростишівському професійно-технічному училищі, де отримав спеціальність водія та механізатора. Відслужив у Збройних силах України. Працював автослюсарем, дуже любив техніку.
На приватному підприємстві ФОП «Компанець М.А.», де Юрій працював протягом останніх чотирьох років оператором машинного відділення, його пам’ятають як надзвичайно відповідального, старанного працівника та порядну людину
Друзі кажуть, що у Юрія буда заповітна мрія – стати гарним заможним господарем, міцно стояти на ногах, а ще відбудувати свій дім, в якому минуло дитинство і юність.
За словами матері Галини Семенівни, він навіть спланував, як розмістить кімнати в омріяній оселі .Він дуже хотів , щоб його майбутня сім’я жила в затишку і достатку, якого так не вистачало йому в дитинстві.
Але не судилося Юрію відбудувати дім і створити сім’ю він не встиг.
У березні 2014 року Юрій Жабенко був мобілізований до Збройних сил України. І поїхав на Схід захищати цілісність і суверенність своєї країни.
        Загинув Юрій Жабенко 8 серпня 2014 року під час обстрілу військової частини біля м. Амвросіївка Донецької області, віддавши своє життя за рідну землею. Похоронений в селищі Брусилів на кладовищі, що по вул. Шевченка.

Пам’ять про Юрія Жабенка завжди житиме в серцях земляків.

Останнє оновлення на Четвер, 02 липня 2015, 09:57